Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: Zirve Yine Aynı

Steam Türkiye'de haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Zirve, üst üste 20'inci kez Counter-Strike: Global Offensive'in (CS:GO) oluyor.

Valve, 11 – 18 Temmuz tarihleri arasında Steam Türkiye üzerinden en çok satılan oyunları paylaştı. Yaz indirimlerinin bitmesiyle birlikte ortalık biraz durulsa da, bazı klasikler halen ilgi görmeye devam ediyor. Bu yaz Counter Strike 2‘ye geçecek olan CS:GO, üst üste 20’inci kez en çok satan oyun olmayı başarıyor. Efsanevi nişancının Prime Status yükseltmesi, yakın zaman önce zamlanarak 274,95 liraya çıkmıştı.

Steam Yaz İndirimleri’nin gözdelerinden Elden Ring, haftanın en çok satan ikinci oyunu olurken, onu sırasıyla Rockstar imzalı Red Dead Redemption 2, Team Fortress 2 ve FIFA 23 izliyor. Bir basamak düşen FIFA 23, EA ve FIFA arasındaki lisans anlaşması sona erdiği için serinin son oyunu olma özelliğini taşıyor. Eylül ayında çıkacak EA Sports FC 24 ile yeni bir döneme geçeceğiz.

Steam Türkiye’de En Çok Satan Oyunlar Açıklandı

steam türkiye en çok satan oyun

Şu anda yüzde 62 indirimde olan GTA 5, listeye altıncı sıradan giriş yapıyor. Onun ardından peş peşe Forza Horizon 5 ve Rust geliyor. İlk 10’un son iki basamağını oluşturan oyunlar ise God of War ve Ready of Not oluyor. Steam Türkiye’de en çok satan diğer oyunlar arasında Call of Duty: Modern Warfare 2, Euro Truck Simulator 2, Baldur’s Gate 3 ve Marvel’s Spider-Man Remastered da bulunuyor.

11 – 18 Temmuz arasında Steam Türkiye‘de en çok gelir sağlayan ilk 10 oyun şöyle sıralanıyor:

 1. CS:GO
 2. Elden Ring
 3. Red Dead Redemption 2
 4. Team Fortress 2
 5. FIFA 23
 6. GTA 5
 7. Forza Horizon 5
 8. Rust
 9. God of War
 10. Ready of Not

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.