Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Türkiye’de Haftalık En Çok Satan Oyunlar (11-18 Ekim)

Steam Türkiye mağazasında haftalık en çok satan oyunlar netlik kazandı. FIFA 23, üst üste dördüncü kez zirvede yer alırken, onu Valve'ın iki klasiği Dota 2 ve Counter-Strike: Global Offensive takip etti.

Dünyanın en popüler oyun dağıtım platformu olan Steam Türkiye mağazasında haftalık en çok satan oyunları açıkladı. Aranızda bilen okurlarımız olacaktır; mağaza artık her hafta gelire göre ilk 100 ürünü yayınlıyor. Biz de bu listeleri düzenli olarak sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. 11 – 18 Ekim haftasının tablosuna baktığımızda ilk sırada FIFA 23‘ü görüyoruz. EA’in son FIFA oyunu, üst üste dördüncü kez zirvede yer alıyor.

Onu sırasıyla Valve’ın iki klasiği Dota 2 ve CS:GO takip ediyor. Dörtte ve beşte, ikonik yarış serisinin 10’uncu yıldönümü sebebiyle indirime giren Forza Horizon 5 ve Forza Horizon 4 var. Ubisoft’un popüler nişancısı Tom Clancy’s Rainbow Six Siege listeye altıncı sıradan giriş yaparken, oynaması ücretsiz MMRPG Lost Ark yedinci oluyor.

Türkiye’de En Çok Satan Steam Oyunu FIFA 23 Oluyor

steam türkiye çok satanlar

Steam Türkiye’de haftanın en çok satan sekizinci oyunu olarak Metro Exodus’u görüyoruz. Son iki basamakta ise sırasıyla Euro Truck Simulator 2 ve Call of Duty: Modern Warfare 2 var. Activision imzalı yeni CoD oyunu, 1.099 TL gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip, ancak buna rağmen ön siparişe açıldığından bu yana ilk 10’da kendine yer bulmayı başarıyor. Steam’in paylaştığı liste, gelire göre ilk 100 oyunu sıralıyor. Dilerseniz, tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Steam Türkiye’de haftalık en çok satan oyunlar şöyle:

 1. FIFA 23
 2. Dota 2
 3. CS:GO
 4. Forza Horizon 5
 5. Forza Horizon 4
 6. Rainbow Six Siege
 7. Lost Ark
 8. Metro Exodus
 9. Euro Truck Simulator 2
 10. Call of Duty Modern Warfare 2

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.