Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Türkiye Haftalık Çok Satanlar Listesi: FIFA 23 Zirvede

Dünyanın en popüler PC oyun mağazası Steam'de Türkiye üzerinden en çok satılan oyunlar belli oldu. 6 - 13 Aralık haftasının zirvesinde, büyük bir indirime giren FIFA 23 var.

Valve, Steam Türkiye mağazası için haftalık en çok satan oyunları oyunları açıkladı. Şu anda yüzde 60 indirimle 279,99 liraya satılan FIFA 23, geçtiğimiz haftanın lideri Call of Duty Modern Warfare 2‘yi geçerek zirveye oturdu. Ülkemizde 1,099 lira gibi oldukça yüksek bir fiyatlandırmaya sahip olan MW2, üç basamak düşüşle dördüncü sırada yer aldı.

İkinci olarak Prime Status fiyatı 249,95 lira olan oynaması ücretsiz Counter-Strike: Global Offensive var. Onun hemen arkasında, 19 Aralık’a kadar yüzde 67 indirimle 98,67 liraya satılan Red Dead Redemption 2 bulunuyor. Rockstar Games’in efsanevi oyunu, beşinci yılına girecek olmasına karşın Steam çok satanlara girmeye devam ediyor.

Steam’de En Çok Satan Oyun FIFA 23 Oldu

steam türkiye çok satanlar

Çıkışından iki yıl sonra Steam’e gelen Assassin’s Creed Valhalla, ayağının tozuyla en çok satan beşinci oyun oluyor. Onu sırasıyla iki free-to-play takip ediyor: Apex Legends ve Dota 2. Sekizinci basamakta, yıllandıkça daha keyifli bir deneyim vermeye başlayan Cyberpunk 2077‘yi görüyoruz. Popüler battle royale oyunu PUBG Battlegrounds, bir önceki haftaya göre 15 sıra yükselişle ilk 10’a girmeyi başarırken, son sırayı bir başka Rockstar klasiği GTA 5 alıyor.

Steam, her hafta gelire göre ilk 100 oyunu paylaşıyor. Dilerseniz, 6 – 13 Aralık tablosunun tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Haberimize nokta koymadan önce geçtiğimiz haftanın en çok satan 10 oyununu bir de liste olarak sıralayalım:

 1. FIFA 23
 2. Counter-Strike: Global Offensive
 3. Red Dead Redemption 2
 4. Call of Duty Modern Warfare 2
 5. Assassin’s Creed Valhalla
 6. Apex Legends
 7. Dota 2
 8. Cyberpunk 2077
 9. PUBG Battlegrounds
 10. Grand Theft Auto V

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.