Steam Sonbahar İndirimleri Saat 21:00’de Sona Erecek!

Günlerdir süren Steam Sonbahar indirimleri bugün sona erecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Günümüzün en popüler dijital oyun platformlarından bir tanesi olan Steam şu sıralar oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ederken Sonbahar indirimlerinde de artık son saatlere girdik. Bugün saat 21:00’de Steam Sonbahar indirimleri sona erecek.

26 Kasım’da başlayan Steam Sonbahar indirimleri oldukça yoğun ve eğlenceli anlara ev sahipliği yaptı. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların yüzünü güldüren Sonbahar indirimleri ile onlarca farklı oyun cazip fiyat etiketleri ile satıldı ve satışlarda artık son saatlere girildi. Dünyanın önde gelen yayıncılarının ve geliştiricilerinin oyunları yüksek indirim etiketleri ile satılmaya devam edilirken oyuncular tarafından satın alımların da devam ettiği bilgisi verildi.

Ülkemiz saati ile bu akşam 21.00’da sona erecek olan indirimlerden faydalanmak isteyen oyuncular için bir kaç seçim yaptık. Uzun bir süre indirime girmeyecek olan onlarca farklı oyun arasından en popüler ve en çok satanları seçtik.

Steam Sonbahar indirimleri bitmeden alınması gereken oyunlar şöyle:

  • PlayerUnknown’s Battlegrounds – 87.00 TL yerine yüzde 50 indirimle 43.50 TL
  • Rainbow Six Siege – 102.99 TL yerine Yüzde 60 indirimle 41.19 TL
  • GTA V – 169.00 TL yerine yüzde 50 indirimle 84.50 TL
  • The Elder Scrolls Online – 99.00 TL yerine yüzde 50 indirimle 49.50 TL
  • Euro Truck 2 – 39.00 TL yerine yüzde 75 indirimle 9.75 TL

Tüm indirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol