Steam: Rails to Riches Adındaki Oyun Steam’den Kaldırıldı!

Steam: Rails to Riches, Steam'den kaldırıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformu için en büyük oyun dağıtıcılarından birisi olan Steam, oyuncuları kandıran geliştiricilerin oyunlarını kaldırıyor.

blank

Geçtiğimiz aylarda Steam birçok oyunu bünyesinde dağıtmaktan vazgeçmiş ve yayından kaldırmıştı. Bugün gelen haberler ile Steam bir oyunu daha yayından kaldırma kararı aldı. Android ve İOS platformunda oldukça geniş bir kitle tarafından oynanan Steam: Rails to Riches isimli oyun dün gece saatlerinde Steam’den kaldırıldı. Bilindiği üzere Steam geçtiğimiz aylarda bir açıklama yapmış ve sahne geri bildirimleri bulunan oyunları bünyesinde dağıtmama kararı aldığını oyuncularla paylaşmıştı.

Bugün PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Steam: Rails to Riches’de sahne geri bildirimlerin hedefi olmuş. Yani oyun hakkında olumlu ve sahte yorumlar yapılmış. Olumlu yorumlar oyunun satışını artırdığı için Steam bu oyunu kaldırma kararı aldı. Şu sıralar Steam’de Rails to Riches’ın sayfasına erişilemiyor. Oyunun inceleme puanlarını inceleyen Steam, insanların kandırıldığını ve gerçek olmayan bilgilerin verildiğini tespit etti. Steam sahte yorumları olan oyunları kaldırmaya devam edecek.

Oyun Android ve iOS platformunda ücretli olarak satılmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol