PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Steam Kullanıcılarına Göre 2018’in En İyi Oyunu PUBG!

2018'in en iyi PUBG oldu.

Hayatta kalma modu ile yayınlanmasından bu yana milyonlarca oyuncuya ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam kullanıcılarının verdiği oylar ile 2018’in en iyi bilgisayar oyunu seçildi. 200 milyondan fazla oyuncu tarafından konsol, mobil ve bilgisayar platformunda oynanan yapım, 2018’i 1.028 milyar dolar gelir ile kapatmıştı.

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan Steam geçtiğimiz Aralık ayında en iyi bilgisayar oyunlarını oyuncular için oylamaya sunmuştu. Nihayet Valve sonuçları açıkladı ve meraklı bekleyiş sona erdi. İki ay gibi bir sürede oy kullanan oyuncular 2018’in en iyi oyununu PUBG olarak belirledi. Fornite ve Apex Legends’ın piyasayı kasıp kavurmasına rağmen PUBG’de oldukça geniş bir kitleye hitap etmeye devam ediyor.

Diğer sonuçlardan da söz etmek gerekirse en iyi VR oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim oldu. Bu kategoride diğer adaylarda Beat Saber, Fallout 4 VR ve Superhot VR oldu.

Sonuçlara daha detaylı olarak şöyle bakalım:

En iyi tarih oyunu: Assassin’s Creed Odyssey

Arkadaşlarla oynanan en iyi oyun: Rainbow Six Siege

En iyi ortama sahip olan oyun: The Witcher 3: Wild Hunt

En iyi geliştirici: CR Projekt Red

Yılın VR oyunu: Elder Scrolls V: Skyrim VR

Yılın en iyi oyunu: PUBG

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol