Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Kişiye Özel 2023 Özetini Yayımladı

Steam platformunda yıllık özetiniz şu anda hazır durumda. 2023 yılı içerisinde hangi oyunları ne kadar oynadığınızda bu istatistikler aracılığıyla bakabiliyorsunuz.

PC kullanıcılarının uğrak noktası olan Steam, kişiye özel yıllık istatistiklerini yayınladı. Bu seçenek dahilinde Steam kullanıcıları 2023 yılı içerisinde hangi oyunları oynadığını, bu oyunlarda ne kadar süreyle yer aldığını, hangi oyundan hangi başarımlarını kazandığını, yıl boyunca kaç başarım elde ettiğini, kaç oyun sahibi olduğunu ve daha fazlasını öğrenebiliyor.

Steam tarafından yayınlanan yıllık özetinize platformun ana sayfasından göz atabilir ve doğrudan karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Ana ekrandaki özet kısmına tıklayarak elde edebileceğiniz verilerle beraber yıl içerisinde neler yaptığınıza bir bakış atabilirsiniz. İstatistiklerinizi dilediğiniz gibi arkadaşlarınızla veya diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Paylaşım için istatistik kısmının sol üst köşesine tıklamanız yeterli olacaktır. Elde ettiğiniz linkle beraber dilediğiniz platformda paylaşımını yapabilirsiniz.

Steam Yıllık Özetiniz Hazır

752e65d3 8e3c 4559 bae2 48d77c746cc8

Yıllık özette kendimden bahsedecek olursam, yıl boyunca 34 oyunu oynamış ve aynı zamanda 31 farklı oyunu kütüphaneme dahil etmiş bulunuyorum. Oyunları genellikle oynarken tüm başarımlarını elde etmeye özen gösteriyor ve bu zamana kadar oynadığım tüm oyunların tam başarımlarını profilimde paylaşıyorum. Bu kapsamda 2023 yılı içerisinde toplamda 937 başarım elde ettim.

Yine kendimden yola çıkarak en çok oynadığım ve en çok zaman geçirdiğim oyunlar arasında Mafia 3, Cyberpunk 2077, Risen ve daha fazlası yer alıyor. Bu oyunlardaki başarılar bir hayli zamanı aldığından dolayı elbette burada uzunca vakitler geçirmiş bulunuyorum. Hatta bazı başarılar oyuna baştan sona oynamayı bile gerektiriyor.

Steam platformu üzerinde yayınlanan yıllık özetinize siz de dilediğiniz şekilde bakabilir ve yorumlar kısmında hangi oyunu ne kadar oynadığınızı belirtebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.