Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Humble İndirimleri Başladı; Fırsatları Kaçırmayın!

Humble Games, en başarılı oyunlarının çoğunda yüzde 80'e varan büyük indirimlerle bağımsız oyunlar kütüphanesini genişletmek isteyenlere yönelik indirimini başlattı.

Humble Games, Steam’de en büyük hitlerinin birçoğunu içeren cömert bir indirime ev sahipliği yapıyor. Steam Humble İndirimleri ile bağımsız oyun seven PC oyuncularına Steam‘deki bu indirimi kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

Humble Games, Humble Bundle’ın bir yan kuruluşu. Humble Bundle başlangıçta, fiyatının bir kısmı hayır kurumlarına bağışlanırken geri kalanı oyun geliştiricileri arasında bölünerek oyun paketleri satan aynı adı taşıyan “Humble Bundles” sayesinde popülerlik kazandı ve Steam’e rakip olan tam teşekküllü bir mağazaya dönüştü. Peki Steam Humble İndirimleri’nde neler var?

Steam Humble İndirimleri (17-24 Mayıs 2022)

Steam Humble
Birçok bağımsız oyunda dev indirim fırsatı başladı.

Humble Games, ikinci doğum gününde en iyi oyunlarının çoğunu yüzde 80’e varan indirimlerle satışa sundu. Bu oyunlar arasında yüzde 60 indirimli macera oyunu Forager ve yine yüzde 60 indirimli çizgi roman tarzı rogue-like birinci şahıs nişancı oyunu Void Bastards gibi bazı dikkate değer oyunlar dahil. En yüksek indirime giren oyun ise Monaco: What’s Yours Is Mine oldu.

Steam Humble İndirimleri’nde Ace Combat oyunlarının aksiyon dolu manevi halefi olan Project Wingman da dikkat çekici bir oyun olarak güzel bir indirim aldı. Rogue-like hayranları için ise Wizard of Legend, Into the Pit, Crying Suns ve One Step From Eden gibi oyunlar da büyük indirime girdi. Ayrıca BAFTA Ödülleri’ne damga vuran Unpacking‘de yüzde 20 indirimde.

Humble Games ayrıca, en çok beklenen gelecek oyunlarından bazılarını tanıtmak için Steam Humble İndirimleri’ni kullandı. Satın alınamasa da birkaç oyunun Steam sayfası açıldı. Stardew Valley hayranları için yakında çıkacak olan Coral Island oyununa bakmanızı tavsiye ediyoruz. Moonscars, Ghost Song ve Bushiden dahil olmak üzere birçok oyunun da sayfaları açıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.