Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Hayatta Kalma Festivali Başladı!

Steam Hayatta Kalma Festivali, popüler oyunlarda çeşitli indirimlerin yanı sıra gelecek oyunları için birçok ücretsiz demo da mevcut.

Steam Hayatta Kalma Festivali, ücretsiz oynanabilir demolardan oluşan bir vitrin sayesinde, oyuncuların gelecek oyunları denemeleri için de harika bir fırsat. Bunun yanı sıra birçok hayatta kalma oyununda da indirimler mevcut.

Steam Yaz İndirimi gibi daha büyük sezonluk etkinlikler genellikle oyuncuların profilleri için kozmetik özelliklerin kilidini açmak için katılabilecekleri ilginç mini oyunlar içerirken, Steam Hayatta Kalma Festivali gibi etkinlikler yalnızca kısa bir süre için belirli bir türün tanıtılmasını amaçlar. Bu küçük etkinliklerin her ay birkaç kez yapılmasına artık alıştık.

Steam Hayatta Kalma Festivali İndirimleri

Steam Hayatta Kalma Festivali

Bu son indirim etkinliğinin adı Steam Hayatta Kalma Festivali olarak isimlendirildi ve adından da anlaşılacağı gibi, önde gelen Hayatta Kalma türündeki en büyük oyunların çoğunda yüzde 75’e varan indirimler mevcut. Sürükleyici hayatta kalma korku oyunu The Forest, Starbound ve 7 Days to Day yüzde 75 indirime girdi. Hem Northgard hem de Frostpunk da yüzde 75 indirimde.

DayZ ve Ark: Survival Evolved gibi popüler çok oyunculu oyunlar sırasıyla yüzde 40 ve yüzde 67 indirimli; atmosferik suda hayatta kalma oyunu Subnautica ise yüzde 50 indirime girdi. Kısmen yeni çıkmış diyebileceğimiz V Rising gibi oyunlarda da yüzde 10 veya yüzde 20 civarında ufak indirimler var ki bunlar zaten ucuz olan oyunlar için baya güzel indirimler diyebiliriz.

Steam Hayatta Kalma Festivali etkinliği 1 Ağustos’tan 8 Ağustos’a kadar sürecek, bu nedenle bu indirimlerden yararlanmak için bir haftanız olacak. Hayatta kalma veya hayatta kalmaya yakın oyunların büyük bir hayranı değilseniz, Steam Kış İndirimi dönemini bekleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.