Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Haftanın En Çok Satanlar Listesi (1 – 7 Ağustos)

Steam'de haftalık gelire göre en çok satanlar belli oldu. Valve'ın taşınabilir el konsolu Steam Deck, üste üste 10'uncu kez zirvede yer alırken, Stray ise geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunu oluyor.

Her pazartesi olduğu gibi Steam haftanın en çok satanlar listesi ile karşınızdayız. Haftalık gelire göre oluşturulan tablo, yeni çıkan oyunların yanı sıra eski diyebileceğimiz bazı yapımlara da ev sahipliği yapıyor. Üst üste 10’uncu kez birinci basamakta yer alan Steam Deck, adeta zirveye demir atmış durumda. Valve tarafından geliştirilen el konsolu, hem desteklediği oyun sayısını hem de satış adedini artırmaya devam ediyor.

İkinci sırada Stray var. PS Plus Extra ve Deluxe üyelerine ücretsiz sunulan siberpunk macera oyunu, geliştiricisine para kazandırmayı sürdürüyor. 12 Ağustos’ta PC’ye çıkacak olan Marvel’s Spider-Man Remastered ile Steam en çok satanlar listesinin ilk üçü tamamlanıyor. Onun hemen arkasından sırasıyla Rust, Raft ve The Forest geliyor.

Stray, Steam’in En Çok Satan Oyunu Konumunda

steam en çok satanlar

FromSoftware’ın yeni souls-like oyunu Elden Ring, bu kez yedinci basamakta. Her hafta görmeye alışık olduğumuz Valve Index VR Kit, listeye sekizinci sıradan giriş yapıyor. Son iki sırada ise Project Zomboid ve Rockstar Games’in eskimeyen klasiği GTA 5 var. İlk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen efsanevi oyun, aradan geçen 7 koca seneye rağmen halen çok satanlar arasında yer almaya devam ediyor.

SteamDB verilerine göre 1 – 7 Ağustos 2022 tarihleri arasında Steam’de en çok satanlar şöyle:

Steam Haftanın En Çok Satanları:

 1. Steam Deck
 2. Stray
 3. Marvel’s Spider-Man Remastered
 4. Rust
 5. Raft
 6. The Forest
 7. Elden Ring
 8. Valve Index VR Kit
 9. Project Zomboid
 10. GTA 5

Bu arada Steam’de 11 Ağustos’a kadar alabileceğiniz bir ücretsiz oyun sizleri bekliyor. Sakın kaçırmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.