Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Haftanın Çok Satanlar Listesi: Zirve Değişmedi

Steam'de haftalık gelire göre en çok satanlar netlik kazandı. Valve'ın el konsolu Steam Deck zirvedekini yerini korurken, onu sırasıyla Cyberpunk 2077 ve Call of Duty Modern Warfare 2 takip etti.

Eylül ayını neredeyse devirdiğimiz 2022’de zaman su gibi akıp giderken, her pazartesi olduğu gibi Steam haftanın çok satanlar listesi ile karşınızdayız. Son yedi gündeki global satış verilerine göre zirvede Steam Deck bulunuyor. Üst üste 15’inci kez ‘en çok satan’ olmayı başaran el konsolu, Valve’ın kasasını doldurmaya devam ediyor.

Yüzde 50 indirimde olan Cyberpunk 2077, bu özel promosyonun da etkisiyle ikinci basamakta yer alıyor. Üçüncü ve dördüncü sıralarda, 28 Ekim’de piyasaya sürülecek olan Call of Duty Modern Warfare 2 var. Bu ayın başlarında oyuncularla buluşan NBA 2K23 ile ilk beş tamamlıyor. Santa Monica’nın efsanesi RPG’si God of War altıncı, 2022’nin iddialı oyunlarından Metal: Hellsinger yedinci ve Guerrilla imzalı Horizon Zero Dawn Complete Edition sekizinci oluyor.

Steam Deck, Üst Üste 12. Kez Zirvede

steam haftanın çok satanları

Steam’de haftanın çok satanlar listesinin son iki sırasını ise Days Gone ve Marvel’s Spider-Man Remastered oluşturuyor. İlk 10’da tam dört tane PlayStation oyununun bulunmasının başlıca sebebi, geçtiğimiz haftaki PlayStation Yayıncı İndirimi olsa gerek. Sony yapımlarında yüzde 75’e varan fırsatlar sunan kampanya, oyuncuların yoğun ilgisiyle karşılaşmış gibi görünüyor.

Bu arada Modern Warfare 2’nin birden fazla sırayı işgal etmesinin sebebi, farklı satın alma seçeneklerine sahip olmasından kaynaklanıyor. SteamDB verilerine göre 12 – 18 Eylül tarihlerinde en çok satanlar şöyle sıralanıyor:

Steam Haftanın Çok Satanları

 1. Steam Deck
 2. Cyberpunk 2077
 3. Call of Duty Modern Warfare 2
 4. Call of Duty Modern Warfare 2
 5. NBA 2K23
 6. God of War
 7. Metal: Hellsinger
 8. Horizon Zero Dawn Complete Edition
 9. Days Gone
 10. Marvel’s Spider-Man Remastered

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.