Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Gizlilik Festivali Başlıyor: Hangi Oyunlar İndirimde?

Steam Gizlilik Festivali, 24 Temmuz'da başlıyor. Bu akşam saat 20:00'dan 31 Temmuz'a kadar geçerli olacak etkinlik, gizliliğin ön plana çıktığı tüm oyunlarda indirimler, demolar ve daha fazlasını içeriyor.

Her ne kadar Steam Yaz İndirimleri sona ermiş olsa da, önümüzde harika fırsatların yer alacağı yeni bir etkinlik var. Gizliliğin ön plana çıktığı tüm oyunların kutlandığı Steam Gizlilik Festivali‘nde indirimler, demolar ve daha fazlası kullanıcıları bekliyor olacak.

Etkinlikte her türden gizlilik oyunu yer alacak. Bu oyunlarda hedeflerinizi başarmak için gizlilik tek seçenek veya seçeneklerden biri olabilir. Festival, 24 Temmuz (bugün) saat 20:00’da başlayacak ve 31 Temmuz’a kadar devam edecek.

Steam Gizlilik Festivali 31 Temmuz’a Kadar Sürecek

Bilindiği üzere bu tür oyunlar genellikle gizem, gerilim ve dedektiflik unsurlarını içerir. Oyuncular, sırların perdesini aralayarak karakterlerin geçmişini keşfeder, ipuçlarını bir araya getirir, olayları çözmeye çalışır ve hedeflerini derin bir sessizlik içinde etkisiz hale getirmek için çabalar.

steam gizlilik festivali ne zaman

Steam’de bulabileceğiniz birçok gizlilik temalı oyun bulunuyor. Festivalde bunlardan hangilerinin indirime gireceği henüz belli değil, ancak muhtemelen tamamında fiyatlar aşağı düşecektir. Örneğin; türün en sevilen örneklerinden Hitman serisinin mutlaka indirime gireceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca Dishonored, Assassin’s Creed, Dead by Daylight, Sekiro, Ghost Recon ve Sniper Elite gibi seriler için de çeşitli fırsatlar sunulacaktır. Steam Gizlilik Festivali, bugün akşam 20:00’da mağazadaki yerini alacak. Etkinliğin başlamasının ardından indirimli oyunlardan oluşan öneri listelerimizi sizlerle paylaşacağız.

İlgili Yazılar

1.200 Liralık Need for Speed Unbound Steam’de Ücretsiz Oldu!

Epic Games Yaz İndirimi 2023 Başladı: İşte Öne Çıkan Oyunlar

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.