Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satan Oyunları (6 – 12 Aralık)

Steam'de geçen haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Zirvede, 343 Industries tarafından geliştirilen Halo Infinite (Campaign) bulunuyor.

Steam, 6 – 12 Aralık haftasında en çok satan oyunları açıkladı. Xbox Game Studios tarafından yayınlanan 343 Industries imzalı Halo Infinite Campaign, zirvenin yeni sahibi oldu. Onun hemen arkasından, sırasıyla Destiny 2: The Witch Queen Deluxe + Bungie 30th Anniversary Bundle ve Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack geliyor.

Dördüncü basamakta, bir önceki haftanın lideri ICARUS‘u görüyoruz. RocketWerkz tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, etkileyici bir hayatta kalma deneyimi yaşatıyor. İster solo isterse co-op şeklinde oynanabilen yapım, Steam’de 50 TL’lik bir fiyata sahip.

Yeni Halo Oyunu Zirvede

en çok satan oyunlar
Steam en çok satan oyunlar listesinin ilk sırasında Halo Infinite (Campaign) var.

Son dönemde önemli bir çıkış yakalayan Cyberpunk 2077, en çok satanlar listesine altıncı sıradan giriş yaparken, onu sırasıyla Farming Simulator 22 ve FIFA 22 takip ediyor. Son iki sıraya baktığımızda ise Thunder Tier One ve GTFO yapımlarını görüyoruz.

PUBG’nin geliştiricisi Krafton’un ‘top-down’ tarzı nişancı oyunu Thunder Tier One, askeri taktik ve stratejiye ilgi duyan oyunculara hitap ediyor. 10 Chambers imzalı GTFO ise son yılların en iddialı korku FPS oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Steam’de geçen haftanın en çok satan oyunlarına SteamDB sayfasından göz atabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol