Steam’de Geçtiğimiz Hafta En Çok Satan Oyunlar Belli Oldu

Steam, geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. Listenin zirvesinde ön siparişe sunulan Destiny 2: The Witch Queen Deluxe + 30th Anniversary Edition yer alıyor.

29 Ağustos 2021’de biten hafta itibarıyla Steam’de en çok satan oyunlar belli oldu. Kullanıcılar tarafından geçtiğimiz hafta en fazla ilgi gören oyun, Destiny 2: The Witch Queen Deluxe + Bungie 30th Anniversary Bundle oldu.

Bungie tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi oynaması ücretsiz açık dünya macerası, ilk olarak Ekim 2019’da piyasaya çıkmıştı. Oyun için hazırlanan The Witch Queen Deluxe + 30th Anniversary Edition adlı DLC paketi ise yakın bir zaman önce Steam’de ön siparişe açılmıştı.

En Çok Satan Oyunlar Listesinin Zirvesinde Destiny 2 DLC’si Yer Alıyor

Steam en çok satan oyunlar

375 TL gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip olan içerik, 16-19. Sezonlar, iki 5. Yıl Zindanı, Gjallarhorn Egzotik Roketatarı, yeni silahlar, zırh ve çok daha fazlasını barındırıyor.

Steam’de geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar listesinin ikinci sırasında, 24 Ağustos’ta çıkış yapan Aliens: Fireteam Elite yer alırken, onu 24 Entertainment tarafından geliştirilen NARAKA: BLADEPOINT takip ediyor.

Strateji Türündeki HUMANKIND, Geçen Haftanın En Çok Satan Oyunu Olmuştu

geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar humankind steam

Geçen haftanın en çok satan oyunu HUMANKIND‘ı beşinci basamakta görüyoruz. Üç gün boyunca oynaması ücretsiz olan Battlefield 5 ise listeye altıncı sıradan giriş yapıyor.

CD PROJEKT RED imzalı yapımlar Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition sırasıyla sekizinci ve dokuzuncu sırada bulunuyor. The Witcher 3: Wild Hunt GOTY sürümünün 6 Eylül’e kadar yüzde 80 indirimle 14,99 TL’ye satıldığını altını çizelim. Steam en çok satan oyunlar listesi Destiny 2 Legendary Edition ile sonlanıyor.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol