Steam’den Call of Duty Oyunları İçin Büyük İndirim

Steam, Call of Duty oyunları ve DLC'lerinde yüzde 50'ye varan indirimler yaptı. İşte kampanya kapsamında yararlanabileceğiniz fırsatlar.

Eğer kitaplığınızı yeni oyunlarla doldurmak istiyorsanız, Steam indirim fırsatlarını kaçırmamanızda yarar var. Popüler Call of Duty oyunları için yeni bir kampanya gerçekleştiren mağaza, yüzde 50’ye varan fırsatlar sunuyor. Kampanya sayfasına baktığımızda, CoD serisindeki tüm oyunların yüzde 25 ila 50 arasında indirime girdiğini görüyoruz.

Örneğin; 209 TL değerindeki Call of Duty WWII, yüzde 50 indirimle 104,50 TL‘ye düşmüş durumda. Temel oyunun tümü ve Zombies Chronicles içerik genişleme paketinin yer aldığı Black Ops III Zombies Chronicles Edition ise 125,40 TL‘ye gerilemiş.

Steam Call of Duty oyunları

Diğer indirimli Call of Duty oyunlarına baktığımızda, World at War’un 36,75 TL, Call of Duty Ghost’un 69,50 TL, Modern Warfare 3’ün 49,50 TL ve ilk Call of Duty oyununun ise 36,75 TL’den listelendiğini görüyoruz. Bunların yanı sıra bazı DLC’lerde de önemli indirimler mevcut.

Hafta Ortası Çılgınlığı ismindeki Steam indirim kampanyası, 27 Eylül’e kadar devam edecek. O zaman kadar tüm Call of Duty oyunları için uygulanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kampanyadaki tüm oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

Steam İndiriminde Öne Çıkan Call of Duty Oyunları

  • Call of Duty WWII – 104,50 TL
  • Call of Duty Black Ops III – 125,40 TL
  • Call of Duty: World at War – 36,75 TL
  • Call of Duty Ghost – 69,50 TL
  • Call of Duty Modern Warfare 3 – 49,50 TL
  • Call of Duty – 36,75

Dilerseniz, geçen haftanın en çok satan Steam oyunlarına buradan göz atabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol