Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Deck’te En İyi 100 Steam Oyununun Yarısı Çalışıyor

Taşınabilir PC oyunlarından oluşan çalışma kütüphanesi oldukça etkileyici olan Steam Deck, başarılı oyunları bünyesine almaya başladı.

PC oyunlarının taşınabilir hale gelmesi, son zamanlarda oldukça öne çıkmaya başladı. Taşınabilir Switch benzeri oyun bilgisayarının oldukça yaygın hale gelmeye başlamasıyla Valve şimdiden ikinci cihazı bile planlıyor.

Cihazda çalışan tonlarca oyun var ancak ne kadar iyi oldukları konusunda değişiklik gösteriyorlar. Neyse ki Steam, bu süreçte insanlara yardımcı olacak ve oyunların konsol ve PC ile birlikte ne kadar iyi çalıştıklarını değerlendirecek bir doğrulama sistemine sahip.

2022, Steam Deck’in Yılı Olabilir

Steam Deck

Bir oyunun Steam Deck tarafından doğrulanması için, tıpkı PC’de olduğu gibi cihazda da oldukça sorunsuz çalışması gerekiyor. Platformda akıl almaz miktarda oyun varken çoğu kullanıcı, muhtemelen yalnızca birkaç oyunu umursuyor. Steam’de yer alan en iyi 100 oyun, insanların önemsediği oyunları bilmek için oldukça güvenli bir liste.

En iyi 100 Steam oyununun 28’inin Steam Deck onaylı olduğu açıklandı. Buna Elden Ring, Apex Legends, Valheim gibi popüler oyunların yanı sıra birçok popüler oyun dahil. En iyi oyunlar arasında Counter-Strike: Source ve Global Offensive, Dota 2 ve Skyrim de bulunuyor. Popüler oyunlar, çoğunlukla eski olması nedeniyle öncelikli değiller gibi duruyor. Yine de Steam’deki en popüler 100 oyundan toplam 54’ü cihazda oynanabiliyor.

Taşınabilir PC oyunlarından oluşan çalışma kütüphanesi oldukça etkileyici ve büyümeye hazır görünüyor. Görünüşe göre 2022 gerçekten Steam Deck’in yılı olabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.