Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Geçtiğimiz Hafta Steam’de En Çok Satanlar Belli Oldu

Dijital oyun mağazası Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satanları belli oldu. Valve'ın taşınabilir el konsolu Steam Deck, üst üste üç haftadır zirvede.

Her pazartesi sizlerle paylaştığımız Steam çok satanlar listesinin bir yenisi ile daha karşınızdayız. Buna göre geçtiğimiz haftanın lideri Steam Deck oldu. Zirvedeki üst üste üçüncü haftasına giren Valve’ın taşınabilir el konsolu, Nintendo Switch’e iddialı bir rakip olmayı sürdürüyor.

Listenin ikinci sırasında, FromSoftware’ın satış ve oynanma rekorları kıran yeni RPG’si Elden Ring var. Piyasaya çıktığı tarihten bu yana Steam çok satanların ilk ikisinde yer alan aksiyon rol yapma oyunu, Japon stüdyo için müthiş bir başarı hikayesine dönüşmüş durumda.

Steam’de En Çok Satan Oyun Elden Ring Oldu

steam çok satanlar 24 nisan

CD Projekt RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 ile Steam çok satanların ilk üçü tamamlanırken, dörtte ve beşte LEGO Star Wars: The Skywalker Saga bulunuyor. Valve Index VR Kit altıncı, No Man’s Sky yedinci ve DayZ dokuzuncu basamaktan listeye giriş yapıyor.

Listenin son iki sırasında ise ücretsiz oynama etkinliği sayesinde ilgiyi üzerine çeken battle royale oyunu Squad ve 2015 yapımı Call of Duty: Black Ops III yer alıyor. Yedi yaşında bir CoD oyununun Steam çok satanlara girmesi gerçekten şaşırtıcı. SteamDB tarafından global satış verilerine göre oluşturulan listenin tamamı şöyle:

Steam Çok Satanlar (18 – 24 Nisan 2022)

 1. Steam Deck
 2. Elden Ring
 3. Cyberpunk 2077
 4. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
 5. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
 6. Valve Index VR Kit
 7. No Man’s Sky
 8. DayZ
 9. Squad
 10. Call of Duty: Black Ops III

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.