Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Çığlık Festivali’nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Steam'in Türk Lirası ile son büyük indirimi olan Çığlık Festivali'nde 200 TL altına kaçırmamanız gereken oyunları derledik.

Cadılar Bayramı İndirimleri dahilinde satın alabileceğiniz 200 TL altı oyun tavsiyeleri ile Steam Çığlık Festivali‘ne dahil olan en güzel 10 oyunu sizler için seçtik. Listemizde 200 TL’nin üzerinde hiçbir oyunu dahil etmedik. Ayrıca listemizde çok bilinen bazı oyunların yanı sıra gözden kaçırmamanız gereken cevherleri de ekledik ki herkese hitap eden bir liste oluşturabilelim.

Türk Lirası desteğini sona erdireceğini duyuran Steam, Sonbahar İndirimleri itibarıyla artık Dolar cinsinden satış yapacağı için Türk Lirası kullanabileceğimiz son büyük indirim bu olacak. Bu sebeple, genellikle AAA oyunlardan ve birkaç tane de kaliteli bağımsız oyunlardan derlediğimiz 200 TL altı oyun önerileri listemizdeki bu harika oyunları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Steam Çığlık Festivali: 200 TL Altı Oyunlar

Cadılar Bayramı İndirimleri olarak da bilinen Çığlık Festivali, 26 Ekim’den 2 Kasım TSİ 20.00’ye kadar devam edecek. Türk Lirası kullanarak oyun alacağımız son büyük indirim olan bu kampanya, belki de kütüphanelerimizi son kez doldurmamızı sağlayacak. İşte 200 TL altına satın alabileceğiniz birbirinden güzel oyun tavsiyeleri:

1- Devil May Cry 5

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Hack’n Slash türünün efsanesi Devil May Cry serisinin beşinci oyunu ile yüksek tempolu aksiyon, harika grafikler ve Dante’nin hikayesine kaldığımız yerden devam ettiğimiz keyifli bir macera ile türe uzak olanları bile kendisine bağlayan bu yapım, 601 TL yerine yalnızca 198 TL. Kesinlikle kaçırılmaması gereken, kendi türünün en iyi oyunu.

2- Resident Evil 7

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Güney Amerika’da terk edilmiş bir çiftlik evinin çürüyen duvarları arasında korkunç bir hikayeyi deneyimlediğimiz Resident Evil 7, serinin kötüye giden ününün önüne geçti ve gelmiş geçmiş en iyi korku oyunlarından birisi olmayı başardı. Yeni nesil güncellemesi ile ışın izleme de eklenen bu yapımı 403 TL yerine 161 TL‘ye satın alabilirsiniz.

3- Project Zomboid

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Gelmiş geçmiş en detaylı zombi temalı hayatta kalma oyunu olan Project Zomboid, dört kişilik bir ekip ile eşli oynanabilen ve tamamen kendi hikayenizi yazdığınız efsanevi bir yapım. RPG ögeleri ve sınırsız tekrar oynanabilirlik potansiyeli ile 190 TL’den 127 TL‘ye düşen bu yapımı sakın kaçırmayın.

4- Phasmaphobia

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Steam Çığlık Festivali’nin ismine uygun bir yapım olan Phasmaphobia, tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte hayalet avcılığı yapmanıza izin veriyor. Gerilim dolu dakikalar yaşamak ve bol bol çığlık atmak için ideal bir yapım. Bu yapım, 139 TL yerine 111 TL; indirim oranı az ancak Steam USD’ye geçince fiyatı tavan yapacak.

5- Scars Above

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Scars Above, 399 TL’den 159 TL‘ye düşerek yüzleri güldürdü. Henüz keşfedilmemiş bir dünyadaki zorlukları aşmanız gereken, ilginç hikayelere ev sahipliği yapan üçüncü şahıs bir aksiyon korku oyunu. Returnal size pahalı geliyorsa, bu oyuna bir göz atabilirsiniz. Oldukça benzer iki oyun.

6- Doom Eternal

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Kült FPS oyunu serisinin 2016’da çıkan yeniden yapımının devamı olan Doom Eternal, seriye kanca ve platform mekanikleri ekleyerek “daha ne yapılabilir?” sorusuna tokat gibi bir cevap verdi. Saf aksiyon, bol bol vahşet ve kan ile benzersiz bir FPS oyunu. Eski ile yeninin kusursuz birleşimi olan bu yapımı 349 TL yerine 115 TL‘ye alabilirsiniz.

7- The Callisto Protocol

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

The Callisto Protocol‘un hatalı çıkış fiyatına yetişemediyseniz, Steam Çığlık Festivali sayesinde bu oyunu 499 TL yerine 199 TL‘ye satın alabilirsiniz. Dead Space benzeri bir oyun olarak çıkış yapan bu oyun, günümüzden 300 yıl sonrasını anlatan bir hayatta kalma korku oyunu. Black Iron Hapishanesine atılan kaderin kurbanı Jacob Lee’nin hikayesine tanık oluyorsunuz.

8- Subnautica

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Cadılar Bayramı İndirimi’nin tarzına uymasa da, bu benzersiz hayatta kalma oyununu herkesin deneyimlemesi gerek. Denizde geçen bir hayatta kalma macerası olan Subnautica, The Forest ve Raft gibi yapımları sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyun. Steam Çığlık Festivali sayesinde 259 TL yerine 129 TL‘ye kapabilirsiniz.

9- The Medium

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Tam bir gerilim oyunu olan The Medium‘u yalnızca 104 TL‘den kapabilirsiniz. İlk yeni nesil oyunlardan birisi olan The Medium, iki ayrı dünyada aynı anda bir karakteri kontrol etmemizle öne çıkan, ilginç bir hikayeye ev sahipliği yapan bir yapım. Oynanışı biraz yavan olsa da, bu fiyata bu grafikte bir korku oyunu kaçmaz.

10- Dredge

Steam Çığlık Festivali'nde 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri

Dredge bir balıkçılık oyunu ancak bu sizi yanıltmasın. Cthulhu mitosundan ilham alan birçok korku ve gerilim ögesini de içerisinde bulunduran bu yapım, sizi bir hayli gerecek. Bağımlılık yapan oynanış mekanikleri ve ilginç hikayesi sayesinde onlarca saat ekrana kilitleneceğiniz bu yapım, 235 TL yerine 176 TL.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.