Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023 Ne Zaman?

Korku oyunlarına ayrı bir ilgim var diyorsanız, çok yakında başlayacak olan Steam Çığlık Festivali ya da bilinen adıyla Cadılar Bayramı İndirimi için cüzdanlarınızı şimdiden hazırlamanızı öneririz!

Steam Cadılar Bayramı İndirimi, geçtiğimiz yıldan bu yana Çığlık Festivali adıyla gerçekleşiyor. Bu sene tam da beklendiği üzere farklı temalar barındıran korku ve hayatta kalma oyunlarının etrafında dönen bir etkinlik bizleri bekliyor olacak. Dolayısıyla eğer türe karşı ayrı bir hayranlığınız varsa, mutlaka takip etmenizi ve fırsatları değerlendirmenizi öneririm.

Valve, geçtiğimiz günlerde bu yılın geri kalanı ve 2024’ün başı için Steam indirim tarihlerini paylaştı. Buna göre Cadılar Bayramı İndirimi, 26 Ekim‘de başlayacak ve 2 Kasım‘da sona erecek. Baş döndürücü fırsatların yanı sıra, ürkütücü oyun içi etkinliklerine de katılabileceksiniz. Dead by Daylight gibi türün önde gelen oyunları, Cadılar Bayramı’na uygun yeni haritalar, öğeler, görevler, kostüm paketleri veya daha farklı içerik türleri sunmayı ihmal etmiyor. Bu geleneğin 2023’te de devam etmesini bekliyoruz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Başlıyor?

Peki, Çığlık Festivali‘nde hangi oyunların indirime girmesi bekleniyor? Kampanyada hangi yapımları göreceğimiz henüz belli değil, ancak bu gibi tematik indirim etkinliklerine ve festivallere temaya uyum sağlayan her oyun katılabiliyor. Korku, hayatta kalma, doğaüstü, lovecraft, doğaüstü, karanlık fantezi gibi etiketlere sahip her yapım indirime girebilir. Elbette bu listeyi daha da uzatmak mümkün.

steam cadilar bayrami indirimi ne zaman 2023

Örneğin; Resident Evil, Outlast, Darkwood, The Forest, Dead by Daylight ve Dead Space gibi oyun serileri Steam Cadılar Bayramı İndirimi‘ni asla kaçırmayacaklardır. Bazı oyunlar, Cadılar Bayramı için özel kostüm ve içerik paketleri de sunabilir. Bu paketler ve oyun içi eklemeler de indirimlerle satılabilir. Ayrıca aynı temayı paylaşan özel oyun koleksiyonları da satışa çıkabilir.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023, 26 Ekim‘de başlayacak ve 2 Kasım‘da sona erecek. Etkinliği kaçırmak istemiyorsanız, bu tarihleri takviminize not almanız veya hatırlatıcı olarak eklemenizi tavsiye ederim. Kampanya başladığında farklı fiyat aralıklarına göre birçok öneri listesi hazırlayacağız. Bu nedenle bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.