Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023 Ne Zaman Bitecek?

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023 ne zaman bitecek? Herkesin aklında o soruyu cevaplıyoruz. Ayrıca kaçırmamanız gereken fırsatlardan da bahsediyoruz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023 ne zaman bitecek? Bu önemli bir soru çünkü Valve, Steam’de Türk Lirası kullanmayı bırakacağını açıkladı. Türkiye üzerinden mağazaya erişim devam edecek ancak ülkemiz artık MENA-USD para birimi üzerinden ücretlendirilecek. Özetle, artık Amerikan Doları ile alışveriş yapacağız ancak MENA yani orta doğu bölgesine özel yerel fiyatlandırmalarla karşılacağız.

Hepimizi kahreden bu süreç, 20 Kasım 2023 itibarıyla başlayacak ve mağazadaki tüm oyunlar artık Dolar bazında satılacak. Mağazada bir bakiyeniz var ise, tamamen Dolara dönüştürülecek. Bu sebeple, Türk lirası ile son indirimimiz olan Steam Cadılar Bayramı İndirimi, köprüden önceki son çıkışımız olacak. Peki, mutlaka değerlendirmeniz gereken bu indirim fırsatı ne kadar devam edecek?

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023 Ne Zaman Bitecek?

Geçtiğimiz Perşembe günü 26 Ekim’de başlayan Steam Çığlık Festivali: İntikam, 2 Kasım Perşembe günü Türkiye saati ile 20.00’de sona erecek. Bu kampanya, tüm oyunları kapsamak yerine genellikle hayatta kalma ve korku türündeki oyunlara odaklansa da, bazı farklı türden oyunlarda indirime dahil edildi. Hatta, biz de birçok indirim listesi hazırladık.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023 Ne Zaman Bitecek?

Bütçesi bir hayli kısıtlı olan kişiler için 20 TL Altı Oyunlar listemiz ile uygun fiyatlı ancak harcadığınız her kuruşa değecek oyunları derledik. Bu listedeki oyunların fiyatları USD para birimi ile korkunç oranda zamlanacağı için listedeki hiçbir oyunu kaçırmayın. Bütçesini biraz daha artırabilecek kişiler için ise 50 TL Altı Oyun Önerileri listemiz ile alabilecekleri en kaliteli oyunları sıraladık.

Daha çok büyük bütçeli ancak ucuz oyun arayan oyun severler için ise kütüphanelerini doldurabilecekleri 100 TL Altı Oyun Önerileri ve 200 TL Altı Oyun Tavsiyeleri listeleri hazırlamayı da unutmadık. Bu oyunların fiyatları muhtemelen 20 Kasım sonrası binlerce liraya yükseleceği için listeleri değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023 İndirimi, 2 Kasım itibarıyla bittikten sonra başka bir büyük etkinlik olmayacak. Bu sebeple, indirimleri değerlendirmeyi unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.