Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 20 TL Altı Oyunlar

Steam Cadılar Bayramı kapsamında kütüphanenizi genişleteceğiniz 20 TL altı oyunları sizler için derledik.

Steam kapsamında kullanıcılara sunulan “Steam Çığlık Festivali” şu anda birçok indirimi bünyesinde barındırıyor. Bu etkinlik kapsamında oyuncular çeşitli oyunlara göz atabiliyor ve bu haberimizde sizlere 20 TL altı oyunları listeliyoruz.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Steam, 20 Kasım tarihinde Türk Lirasının platformdan kaldırılacağını bunun yerine artık ülkemizde dolar ile oyun satın alınacağını açıkladı. Çarpıcı bu değişikliğin ardından geldiğimiz noktada Cadılar Bayramı indirimi son etkinlik olarak karşımıza çıkıyor ve bunu değerlendirmek gerekiyor.

Steam Çığlık Festivali: 20 TL Altı Oyunlar

Şu anda mevcut olan ve birçok indirimli oyunu karşımıza getiren Steam Çığlık Festivali 26 Ekim’den 2 Kasım TSİ 20.00’ye kadar sürüyor. Bu süreçte zarfında kütüphanenizi genişletmek için yeni oyun tavsiyeleri arıyorsanız ve 20 TL altında oldukça ucuz oyunlara göz atmak istiyorsanız bu haberimize göz atabilirsiniz. İşte ilgi çeken ve oynanabilecek 20 TL altı oyun tavsiyeleri:

1- The Forest

The Forest


Endnight Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan açık dünya hayatta kalma oyunu The Forest, 20 TL altında alabileceğiniz en iyi oyunlar arasında yer alıyor. Hayatta kalma türü oyunlardan hoşlanıyorsanız ve arkadaşlarınızla beraber bu deneyime adım atmak istiyorsanız bu oyuna bir göz atabilirsiniz. Oyunu aynı zamanda tek başınıza da oynayabiliyorsunuz. Oyunun Steam fiyatı 8 TL.

2- Alan Wake

Alan Wake

Remedy Entertainment’ın ödüllü oyunlarından biri olan Alan Wake, indirimler içerisinde yer alan ve oynanması gereken projeler arasında bulunuyor. Oyunun fiyatı 6,25 TL olarak karşımıza çıkıyor ve oyunda üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla beraber gerilim dolu bir aksiyona dalış yapıyoruz. Bright Falls kasabasına adım attığımız oyunda karanlığa hükmeden varlığı ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

3- Hellblade: Senua’s Sacrifice


Ninja Theory ekibinin büyük oranda sevilen korku temalı aksiyon macera oyunu Hellblade: Senua’s Sacrifice şu anda 7,35 TL‘den Steam üzerinde satışta bulunuyor. Oyunda Senua adlı bir karakteri kontrol ediyor ve burada aşık olduğumuz kişinin ruhunu dindirmek için zorlu bir mücadeleye başlıyoruz. Karanlık temasıyla ve atmosferiyle göz dolduruyor.

4- INSIDE

INSIDE

Platform özellikleriyle ve karanlık atmosferiyle ön plana çıkan küçük çaplı INSIDE şu anda Steam etkinliği kapsamında 13,00 TL‘den satılıyor. Oyun Türkçe dil desteğiyle beraber karşımıza çıkarken burada tuhaf platform zorluklarının üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Arka planda bir hikayenin yer aldığı oyun platform severlere hitap ediyor.

5- LIMBO

LIMBO

INSIDE geliştiricisinin elinden çıkan ve ilk oyun olarak Steam‘de bulunan LIMBO‘da da aynı şekilde karanlık bir yapı ve platform zorlukları yer alıyor. Oyunda aşmanız gereken çukurlar, zamanlama gerektiren zorluklar ve daha fazlası yer alıyor. Oyunun etkinlik kapsamındaki indirimli fiyatı ise 6,50 TL

6- 7 Days to Die

7 Days to Die


The Fun Pimps ekibi tarafından geliştirilen ve şu anda Erken Erişim sürümü olarak karşımıza çıkan zombi temalı hayatta kalma oyunu 7 Days to Die, oyuncular tarafından yapımlar arasında yer alıyor. Çok oyunculu bir yapıyla beraber atıldığımız oyun indirim kapsamında 9,36 TL.

7- The Walking Dead: The Telltale Definitive Series

Oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biri olarak karşımıza çıkan The Walking Dead: The Telltale‘in yeni sürümü Definitive içerisinde 4 Sezon, 400 Days ve The Walking Dead: Michonne adlı ek paketler yer alıyor. Oyunda 23 benzersiz bölüm ve 50 saatin üzerinde oynanış içeriği yer alıyor. Kararlarınızla hikayenini gidişatını değiştireceğiniz sürüm 19,25 TL‘den satışta.

8- Batman: Arkham Collection

Batman: Arkham Collection

İnanılmaz bir paket olarak karşımıza çıkan Batman: Arkham Collection içerisinde üç farklı Batman oyunu yer alıyor. Bu oyunlar arasında Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition, Batman: Arkham City – Game of the Year Edition ve Batman: Arkham Knight bulunuyor. Her biri farklı ve özgün deneyimi sunan Batman macerasının bu paketi sadece 15,30 TL.

9- Zombie Army Trilogy


Rebellion ekibi tarafından biz oyunculara sunulan zombi temalı çok oyunculu nişancı aksiyon oyunu Zombie Army Trilogy, Steam indirimleri kapsamında 6,50 TL‘den satışta. Oyunda arkadaşlarınızla beraber ilerleyebiliyor, zombi ordularına karşı kapışabiliyor ve hem irili ufaklı düşmanlarla hem de boss savaşlarına giriş yapabiliyorsunuz.

10- Five Nights at Freddy’s

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ss_9d4e5e5aa2eb01b5c81cb5849d8049978c080742.1920x1080.jpg

Tek oyunculu hayatta kalma korku odaklı yapım Five Nights at Freddy’s oyununu hemen hemen herkes bilir. Bir anda karşılaştığımız tuhaf ayılarla beraber atıldığımız bu mücadelede kameraları izliyor ve bir yandan elimiz tetikteyken diğer yandan ise kendimizi bu korkunç ayılara karşı savunmaya çalışıyoruz. Oyunun şu anda fiyatı ise 10,50 TL‘den karşımıza çıkıyor.

Öte yandan 100 TL altı indirimlere göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.