Steam Ay Takvimi İndirimlerinde Son Gün Alınması Gereken Oyunlar!

Bugün sona erecek olan Steam Ay Takvimi indirimlerinde alınması gereken bazı oyunları seçtik.

4 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında dünyaca ünlü oyunları oyunculara cazip fiyat etiketleri ile sunan Steam Ay  Takvimi indirimleri için bugün son fırsatlar artık. Her gün yeni farkı indirimlerin yer aldığı Steam’de şu sıralar öne çıkan bazı yüksek bütçeli oyunlar da yer alıyor. Bizde bu oyunlar arasından kesin alınması gerekenleri sizler için seçtik.

Bu akşam saat 21:00’de sona erecek olan indirimler kapsamında şu sıralar en iyi oyunlar oyunculara uygun fiyat etiketleri ile sunulmaya devam ediliyor. Bizde indirimlerin son gününde değerlendirilmesi gereken bazı önemli oyunları seçtik. Dileyen oyuncular aşağıdaki oyunları hemen satın alabilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirler.

1 – Kingdom Come: Deliverance

Konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına eş zamanlı olarak sunulan Kingdom Come: Deliverance oyuncuları orta çağ savaşlarına götürüyor.

Tek oyunculu oynanışa sahip olan ve aldığı genişleme paketleri ile içeriğini zenginleştirmeye devam eden yapım, 5 Şubat’ta Band of Bastards genişleme paketini de oyuncuları ile paylaştı. 15.50 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan yeni genişleme oyunculardan olumlu geri bildirimler almaya devam ediyor. Türkçe dil desteğine de sahip olan oyun, bu akşam Steam Ay Takvimi indirimleri bitene kadar yüzde 50 indirimle 44.50 TL olarak satılmaya devam edecek.

Gerçekçi bir orta çağ deneyimi sunan yapım zengin içeriği ve farklı görev seçenekleri ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

2 – Spintires: MudRunner

31 Ekim 2017’de lansmana çıkan Spintires: MudRunner konsol ve bilgisayar oyuncularına sunuldu. Saber Interactive tarafından geliştirilen yapım ünlü yayıncı olan Focus Home Interactive tarafından oyunculara sunuldu.

Tek oyunculu ve çevrimiçi eşli oyunculu olarak oynanabilen yapım Türkçe dilini desteklemezken 9 farklı dil seçeneği ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. Simülasyon oyunları arasında yer alan ve birbirinden farklı ağır araçları kullanma fırsatı veren yapımda oyuncular çamurlu ve zorlu yollar da görevleri başarmaya çalışacaklar.

19 farklı arazi aracının yer aldığı oyunda eklenebilir donanımlar ve içerikler de yer alacak. Milyonlarca kopya satan yapım konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor.

Oyun şuanda Steam’de yüzde 50 indirimli olarak oyunculara sunuluyor. Yapım bu akşam indirim sonuna kadar 35.00 TL olarak satılıyor.

3 – Grim Dawn

25 Şubat 2016’da Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkan Grim Dawn, Steam Ay Takvimi indirimleri kapsamında yüzde 75 indirimli olarak 9.75 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun modlarını oyunculara sunan yapımda aksiyon RYO türünde bir atmosfer bizleri karşılamıştı. Yoğun görsel efektlerin ve orta dereceli grafiklerin yer aldığı oyunda farklı sınıf seçenekleri, farklı öğeler ve ekipmanlar oyunculara sunulmuştu. Hızlı ve tempolu yapısı ile savaşları daha kısa sürede oyunculara sunan yapım, cazip fiyat etiketi ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Steam Ay Takvimi indirimlerinde son gün Grim Dawn’ı değerlendirebilirsiniz.

4 – Dungeons 3

Steam’de oyuncular tarafından ‘çok oyunculu’ olarak değerlendirilen Dungeons 3 strateji oyuncuları tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor.

2017’nin Ekim ayından bu yana bilgisayar ve konsollar da lansmana çıkan yapım, 9 farklı dil seçeneği ile oynanmaya devam ediyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı mod seçeneklerini oyunculara sunan yapım, hala güncelleme almaya da devam ediyor.

Rengarenk atmosferi ve kaliteli grafikleri ile olumlu yorumlar alan yapım, şu sıralar yüzde 50 indirimli olarak 39.50 TL’ye satılıyor. Yapım 15 Şubat’ta An Unexpected DLC adında yeni bir genişleme paketini de oyunculara sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol