Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam Atölyesi Baştan Aşağıya Yenilendi

Oyuncular artık Steam Atölyesi'nin gelecek güncellemesiyle daha karmaşık mod organizasyon özelliklerinden yararlanabilecek.

Valve, Steam için büyük bir güncellemeyi duyurdu. Son güncelleme, Steam Atölyesi için yeni özellikler getirdi ve oyuncuların hizmet aracılığıyla mevcut olan çeşitli oyun modlarını nasıl indirip organize edebileceklerini çok daha rahat kontrol etmelerine olanak sağlayacak. Steam blogunda yer alan bir gönderiye göre şirket, yeni özelliklerinin Steam’in beta sürümünü kullanan kişiler için mevcut olduğunu belirtti.

Güncellemenin bir parçası olarak oyuncular artık İndirilenler sayfasından hangi modların indirildiğini takip edebilecek. Atölye ayrıca oyuncuların abone olabilecekleri modları yönetmelerine olanak tanıyan geliştirilmiş bir arayüze sahip olacak. Daha ileri düzey kullanıcılar, modlar için yükleme sırası ve modların oyuna yüklenmesini devre dışı bırakma seçeneği gibi seçeneklerden de yararlanabilecek.

Steam Atölyesi Artık Daha Modern

Steam Atölyesi Baştan Aşağıya Yenilendi

Steam Atölyesi‘nde bulunan diğer modlara bağımlı olabilecek daha karmaşık oyun modları için oyuncular artık bireysel bağımlılıkları araştırmak yerine gerekli tüm modlara aynı anda abone olmayı seçebilecek. Atölyenin web arayüzü de daha kullanışlı arama seçenekleri sunan ve oyuncuların bir koleksiyona öge eklediklerinde tüm web sayfasını yenilemelerine ihtiyaç duymayan bir güncelleme aldı.

Türk lirası kullanımını bırakarak hepimizi hayal kırıklığına uğratan Steam, arayüzünü güncellemeye devam ediyor. Bizim için fiyatlar artık çok daha pahalı olsa da, MENA USD isimli yerel fiyatlandırma sayesinde hâlâ ucuz oyunlar yakalayabiliyoruz. Bu sebeple, Steam İndirim Tarihleri 2024‘te nasıl olacak bilmenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.