Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

State of Decay 3 Xbox Sunumunda Gösterilebilir!

State of Decay 3 için yeni söylentiler ortaya çıktı. Haziran ayında Xbox sunumunda oyunun yeni oynanış fragmanı bizlere sunulabilir.

Açık dünya zombi temalı hayatta kalma deneyimini bizlere sunan State of Decay serisinin yeni oyunundan haberler var. Ortaya çıkan detaylara ve söylentilere göre State of Decay 3 yakın zamanda yeni bir oynanış fragmanı ile beraber bize yeni içerikler sunacak. Yayımlanan bilgiler Haziran ayında gerçekleştirilecek olan Xbox sunumunda oyundan yeni detayların geleceği gösteriyor.

Windows Central’dan Jez Corden tarafından yayınlanan yeni bir habere göre Haziran ayı içerisinde birçok canlı yayın sunumunun olduğundan bahsediliyor ve ek olarak şunlar belirtiliyor: “Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan Xbox sunumunda Gears 6 projesi için heyecanlıyım. Aynı zamanda diğer bir heyecanlandıran konu ise State of Decay 3. Oyun hakkında daha fazla detay bekliyor ve beklentimiz de bir hayli yüksek.

State of Decay 3, 2020’de Duyuruldu

Zombi temasıyla beraber plana çıkan aksiyon macera deneyimi State of Decay 3 ilk olarak 2020 yılında Xbox sunumu kapsamında duyuruldu. O zamandan beri geliştirici Undead Labs veya yayıncı Xbox oyun hakkında herhangi bir detay yayınlamadı ve bugüne kadar sessizliğini korudu. Mart 2022 tarihine geldiğimizde ise Phil Spencer, XboxEra podcast‘inde oyundan yeni detayları beklediğimizi bildiğini ve ilerleme konusunda da bir hayli heyecanlı olduklarını aktardı.

160399 games news feature everyt

Bu zamana kadar serinin yeni oyunu hakkında sinematik bir fragman dışında herhangi bir şey görmedik. Bu yüzden Corden’ın bahsettiği yeni bir oynanış içeriğinin bize sunulması bekleniyor. Öte yandan daha önce ortaya çıkan söylentilere göre oyunun 2027 yılında çıkış yapacağı belirtiliyor. Peki sizin bir oyundan beklentileriniz neler?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.