Starpoint Gemini Warlords’ün Endpoint DLC’si Yayınlandı!

Starpoint Gemini içeriğini genişletmeye devam ediyor.

Little Green Men Games’in imzası ile geliştirilen Starpoint Gemini Warlords aksiyon RYO oyunu olarak oyunculara 2017 yılında sunulmuştu.

PC ve Xbox One oyuncularına geçtiğimiz yıl sunulan Starpoint Gemini Warlords dün yeni bir içerik genişlemesi aldı. Strateji oyunları arasında da gemiş bir kitle tarafından oynanan yapım uzay savaşlarını konu alıyor. Atmosferik yapısı ile oyunculardan karışık ve çok olumlu bildirimler alan yapım yeni genişleme paketi ile bekleneni vermeye çalışıyor. Dün sabah saatlerinde Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan Endpoint DLC’si oyuna yeni bir hikaye getirdi. DLC ile oyun içerisine 8 farklı gemi tasarımı eklendi.

Endpoint ile yeni ve ilginç bir çok karakter oyundaki yerini aldı. Zorluk ayarlama sistemi ile genişleme paketi ile gelen özellikler arasında gösterilirken yeni hikaye görevleri de oyunculara sunuldu. Tek oyunculu olarak oynanan yapım sadece İngilizce dil seçeneğine sahip. Uzayın derinliklerini konu alan oyun bizlere rengarenk bir atmosfer ve keyifli oynanış mekanikleri sunuyor. Endpoint genişleme paketi Steam’de 13.50 TL gibi bir cazip fiyat etiketi ile sunuluyor.

Oyunun genişleme paketi ile yeni içerikler ve yeni özellikler oyunculara sunuluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>