Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield’a Yeni Seyahat Seçenekleri Geliyor

Starfield için küçük güncelleme yayınlandı. Bu güncellemenin akabinde ise yeni oyun içi özelliklerin gelmesi bekleniyor.

Bethesda tarafından oyunculara sunulan uzay temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Oyun için yayınlanan son küçük güncelleme ile beraber Reddit platformu üzerinde bir sonraki yeniliklerle alakalı çeşitli detaylar yer alıyor. Bu detaylarla beraber önümüzdeki süreçte oyuna şehir haritaları ve yeni seyahat seçeneklerinin geleceği belirtiliyor.

Geliştirici ekip Starfield oyununu ileriye yönelik olarak daha fazla geliştirmek istiyor ve oyunculara daha akıcı bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu kapsamda şu açıklamalarda bulunuyor: “Oyuncu geri bildirimlerini önemsiyoruz ve ortada bulunan tüm sorunlar üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Önümüzdeki yıl FSR 3 ve XeSS gibi teknolojilerin ekleneceğini sizlere aktarabiliyor ve diğer düzeltmeleri de oyuna dahil etmek istiyoruz.

Starfield İçin Yeni Özellikler Geliyor 

starfield cc

Geldiğimiz noktada küçük bir güncelleme ile beraber oyun daha akıcı hale getiren geliştirici ekip aynı zamanda resmi mod desteğinin de daha önceki süreçte 2024 yılı içerisinde geleceğine aktarmıştı. Bu mod desteğinin yanı sıra oyuncuların istediği birçok özellik de oyuna dahil olmayı bekliyor. Bu yeniliklerin ise her 6 haftada bir oyuna dahil edileceği söyleniyor.

Oyunun son yayınlanan güncellemesi ile beraber oyuncular uzayda gezinirken geminin herhangi bir noktaya sıkışmasına sebebiyet veren bir sorun ortadan kaldırılıyor. Bunun dışında yeni bir kayıt noktası yüklendikten sonra yakınınızda bulunan bir silah kasasından rastgele silahların ortaya çıkmasını engelleyen bir problem de çözülüyor. Aynı zamanda oyunu kaydetme ve tekrar yükleme esnasındaki çökmeler tamamen sona eriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.