Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield Premium Edition Game Pass ile Uyumlu Mu?

Xbox Game Pass hayranları, Starfield Premium Upgrade Edition'a erişebilecek mi yoksa ek ücret mi ödemeleri gerekecek? Gelin, bakalım.

Starfield‘ın lansmanı hızla yaklaşıyor ve Xbox Game Pass aboneleri, Starfield Premium Edition‘ın hizmete dahil olup olmayacağını merak ediyor. Bu proje, Xbox’ın boşa geçirdiği yılları telafi etmeyi umuyor ve birçok kişi bu oyun için büyük ümitler besliyor. Bu nedenle lansman sırasında daha fazla içeriğe sahip olmanıza ve oyuna erken erişmenize olanak sağlayan sürüm büyük ilgi çekiyor.

Starfield Premium Edition, oyuna beş güne kadar erken erişim gibi farklı avantajlar sunuyor. Premium Edition oyuncuları, erken erişimin yanı sıra oyun yayınlandıktan sonra Shattered Space Story Genişletme Paketini, Constellation Dış Görünüm Paketini ve oyunun dijital sanat kitabıyla dijital müziklerini alabilecek. Peki, Game Pass üyeleri bu sürüme mi standart sürüme mi sahip olacak?

Starfield Premium Edition Game Pass ile Uyumlu Mu?

Starfield Premium Edition Game Pass ile Uyumlu Mu?

Bethesda artık Xbox Game Studios’a bağlı olduğu için, Starfield ilk günden itibaren konsol ve PC Game Pass gelecek ve bu da onu 2023’teki hizmetin en büyük oyunu haline getirecek. Starfield Premium Edition, oyunun Game Pass sürümleriyle uyumlu olduğundan Game Pass hayranlarının endişelenmelerine gerek yok. Bu, resmi Bethesda web sitesinde yayınlanan bir gönderiyle doğrulandı.

Premium Upgrade Edition‘ın çalışması için oyuna erişiminiz olması gerektiğini unutmayın. Game Pass aboneliğiniz sona ererse, Starfield’a herhangi bir ek erişim sağlamadığından Premium Edition içeriklerine artık erişemezsiniz. Starfield’ı satın alırsanız veya Game Pass’e yeniden abone olursanız, Premium Edition içeriklerine yeniden erişim kazanırsınız.

Oyuna beş gün erken erişmenize olanak sağlayacak olan bu erken erişim fırsatı, iş ve yaşamla meşgul olan insanlar için çok değerli olacak, bu nedenle Premium Edition onlar için çok değerli olacak ve Game Pass aracılığıyla Starfield oynamayı planlıyorsanız, eklentiyi satın almanız yeterli olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.