Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield İçin Yeni Oyun İçi Görsel Sızdırıldı

Uzun zamandır çıkış yapması beklenen uzay RPG oyunu Starfield, sızdırılan yeni görselle yeniden gündemde. Önümüzdeki ay etkinlikte tanıtılması beklenen oyunun, hala net bir çıkış tarihi yok.

Birçok kişi Redfall ve Starfield’ın gecikmelerinden dolayı oldukça mutsuz ancak Microsoft ve Bethesda, Starfield’ın yaklaşan Xbox ve Bethesda Games etkinliğinde yer alacağını ima etti. Elbette Xbox ve Bethesda Games etkinliğinde uzay oyunundan daha fazlası gösterilecek. Merakla beklenen oyunun birkaç görseli daha önceden konsept tasarımı ile şekillendirilmişti.

Şimdi ise oyun içi bir görsel daha sızdırıldı. Çok uzun zaman önce, oyunun 2018 yapımına ait olduğunu iddia ettiği beş görüntü sızdırılmıştı. Oyuncular, bir oyunun geliştirme aşamasında ne kadar değişebileceğini tahmin edebiliyor bu nedenle bu görüntüler, oyunun nereye varacağı konusunda iyi bir temel yaratıyor. Şimdiki görüntü, yalnızca bir kapıdan ibaret.

Starfield Oyunundan Sızdırılan Görsel:

Starfield

Sızıntı için gerçek bir bağlantı veya gerçek bir bilgi yok. Ancak sızıntılar yayınlanabiliyorsa, oyun içi görsellerden daha etkileyici olanları görecek olmamız muhtemel. Görselde yer alan kapıyla ilgili çok espri yapıldı ve oyuncuların kapıyı açıp açamayacağı gibi önemli sorular da gündeme geldi. Starfield bir açık dünya oyunu olsa da bazen açılamayan kapıların olması oyuncular için can sıkıcı olabiliyor.

En azından önümüzdeki ay oyunun nasıl görüneceğini kesin olarak belli olacak. Ayrıca eski bir Bethesda çalışanının birkaç Starfield detayını sızdırdığını ve oyun içi uçuş mekaniğinin yer alacağını söylediğini hatırlatalım. Bethesda tüm bu eğlenceli içeriklerini daha fazla geliştireceğini ve oyunu inanılmaz mekaniklerle donatacağını açıklamıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.