Bethesda, Starfield İçin Üç Yeni Video Yayınladı (Türkçe Altyazılı)

Bethesda'nın yaklaşmakta olan uzay RPG oyununun çıkışına hala fazla zaman olsa da, stüdyo hayranların eğlenmesi için üç yeni Starfield videosu yayınladı. En son üç geliştirici güncellemesi, oyuncuların keşfedebilecekleri yeni konumlar hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı.

Starfield ile ilgili edindiğimiz yeni bilgiler ve gördüğümüz videolar oldukça kısa ancak ekibin uzay araştırmaları için sahip olduğu bazı vizyonları görmek ilginç oldu. Oynanış olmasa da, paylaşılan konsept sanatı oyuncular arasında merak uyandırdı ve bu oyunun bizi yeni bir maceraya nereye götüreceğini gördük.

Starfield – New Atlantis Konumu

Starfield – Neon Konumu

Starfield – Akila Konumu

New Atlantis, galaktik siyaset alanında önemli bir oyuncu olan güçlü bir grup olan Birleşik Koloniler olarak bilinen bir insan mezhebinin başkenti. Bethesda’nın New Atlantis hakkında söyledikleri göz önüne alındığında, bunun oyun içinde keşfedilen daha geniş alanlardan biri olacağı ve muhtemelen en karmaşıklarından biri olacağı kesin.

New Atlantis çok havalı olsa da, Neon en çok heyecanlandığım yer oldu. Neon, temelde akvaryum görünümlü ve tam bir ütopya gibi görünen bir su altı dünyası olacak.

Akila ise başka bir başkent ama bu sefer Freestar olarak bilinen bir kolektifin kenti.

Starfield İçin Üç Yeni Video Yayınladı

Hayranlar bu kadar erken bir açıklamayla anlaşılır bir şekilde hüsrana uğramış olsa da, Pete Hines ve Todd Howard, bu oyunun ortaya çıkmasından bu yana gelişiminin başlarında olduğu konusunda çok şeffaftı. Ayrıca, Fallout 76’nın ortaya çıkmasından sonra tek oyunculu oyunculuğu bıraktıklarına dair hayranların endişelerini gidermek için ancak bu kadar erken gösterildiği konusunda çok net konuştu.

Bununla birlikte, nihayet daha somut bir şey elde etmek güzel. Starfield, önümüzdeki yıl Xbox ve PC oyuncuları için 11 Kasım 2022‘de resmen çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol