Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield İçin DLC Boyutunda Yeni Mod Yayımlandı!

Starfield için DLC boyutunda diyebileceğimiz TGs Galactic Colonies Expanse adında yepyeni bir mod geldi.

Bethesda stüdyosu tarafından biz oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise karşımızda gerçekten de devasa bir boyutta diyebileceğimiz ve hatta DLC niteliğinde bir modun bizlere sunulduğuna aktarabiliyoruz. TGs Galactic Colonies Expanse adındaki yeni mod mutlaka kurulması gereken ve denemeniz gereken içeriği bünyesinde barındırıyor.

Mod geliştiricisi Tank-girl444 tarafından oyuna dahil edilen yeni mod ile beraber büyük oranda oyunun kapsamının değiştiğini aktarabiliyoruz. Sürüm içerisinde tüm kolonileri tekrar oluşturmanıza olanak sağlayan çeşitli mekanikler bulunuyor ve aynı zamanda yeni varlıklarla beraber oyunda ilerlemeye başlıyorsunuz. Aynı zamanda paket içerisinde oyunun karakol sistemi bir hayli gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor ve burada kendi karakollarımızı korumak durumunda kalıyoruz.

Starfield‘a Çiftçilik Sistemi Eklendi

Daha fazla detaya girecek olursak Starfield için yayınlanan yeni mod oyunu aslında bir uzay kolonisi simülasyonuna dönüştürmeyi hedefliyor. Oldukça iddialı bir yapıyı bünyesinde barındıran yeni paketle beraber kendi yerleşkenizi kurduktan sonra savunmanız için taretleri ve mekanizmaları da kullanabiliyorsunuz. Birçok oyuncunun yüzünü güldürecek olan bu yenilikle beraber kendi bölgenizi savunmak oyunda aslında bir ilk.

Starfield TGs Galactic Colonies Mod 1

Modun diğer bir büyük özelliği ise üretim sistemini oyuna dahil etmesi. Bu sistemle beraber kendi koloninizi daha merkezi bir hale getirebiliyor, galaksinin her yerinden uğranılacak bir bölge haline gelebiliyor ve aynı zamanda ileri düzey bir karakola sahip olabiliyorsunuz. Son olarak mod ile beraber yepyeni bir çiftçilik sistemi oyuna dahil oluyor ve geliştiricinin belirttiğine göre 40’tan fazla yeni tarıma elverişli bitkinin ve üretim öğesinin oyunculara sunulduğunu söyleyebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.