Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Starfield İçin Dev Güncelleme: 500’den Fazla Hata Düzeltmesi

Starfield için yepyeni bir güncelleme sunuldu. Yamada 500'den fazla hata düzeltmesi ve iyileştirmesi yer alıyor. Oyun artık daha akıcı.

Bethesda ekibi tarafından oyunculara sunulan bilim kurgu temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yepyeni bir güncelleme sunuldu. Yayınlanan yeni yama ile beraber gerçekten de devasa bir düzenleme yapıldığını aktarabiliriz. Bu kapsamda yama notlarına bakacak olursak 500’den fazla düzeltmenin, ince ayarların ve iyileştirmelerin olduğunu söyleyebiliriz.

1.10.31 güncellemesi ile beraber karşımıza çıkan Starfield artık daha stabil ve güzel bir deneyimi bizlere sunuyor. Güncelleme içerisinde oyunda iyileştirmeler, hata düzeltmeleri, yeni içerikler ve daha fazlası yer alıyor. Güncelleme detaylarına bakacak olursak artık oyunda elinizde tuttuğunuz el feneri geceleri daha iyi bir aydınlatma sunuyor. Böylece parçacıkları daha net bir şekilde görebiliyorsunuz. Bunun dışında pikselli görüntülerin artık oyunda yer almadığını aktarabiliyoruz.

Starfield Güncellemesi Oyunu Akıcı Hale Getiriyor

Güncelleme detayları sadece bunlarla sınırlı değil aynı zamanda sakal ve bıyıklar artık uzaktan daha güzel görünüyor ve nesnelerin aşırı bir şekilde titreme sorunu da bu güncelleme ile çözülüyor. Diğer taraftan bazı dokular iyileştiriliyor ve küçük dokunuşlar yaparak daha gelişmiş bir sistemi oyunculara sunuluyor. Birçok oynayış düzeltmesinin ve ayarlamasının yer aldığı yamada sıfır yer çekimli ortama girerken takviye paketi kullandığınızda güçlendirmeyi devre dışı bırakan bir sorun çözülüyor.

starfield gameplay 880x495 1

Yeni güncelleme ayrıca ayarlar menüsündeki kontrol cihazınıza X eksenli ters çevirme özelliğine de sunuyor. Oyuncular artık klavye kullanırken sol alt tuşuna ve tuş takımındaki 2, 4, 6 ve 8 tuşlarına basarak gemideki güç dağılımını kontrol edebiliyor. Ek olarak karakter oluşturma ekranında yer alan bazı hataların da çözüldüğünü söyleyebiliyoruz. Yamada gerçekten de büyük değişiklikler bulunuyor. Tüm yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.