Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stardew Valley 1.5 Mobil Cihazlara Geldi

Stardew Valley'in 2020 tarihli güncellemesi 1.5, sonunda Android ve iOS oyuncuları için yayınlandı ve önemli miktarda ekstra içerikle geldi.

Mobil oyuncular, artık dünya çapında kullanıma sunulan Stardew Valley‘in 1.5 içeriğine nihayet erişebilecek. İlk olarak 2020’de PC ve konsollar için çıkan 1.5 güncellemesi, çok büyük miktarda ekstra içerik içeriyordu. Geliştirici Eric Barone, yeni sürümü basit bir içerik güncellemesinden çok gerçek bir genişletme paketi olarak tanıtmıştı.

Güncelleme bazıları için heyecan verici olsa da, şimdiye kadar mobil oyuncular için tamamen erişilemez durumdaydı. Gerçekten de, Stardew Valley’in 1.5 güncellemesine eklenenlerin hiçbiri Android ve iOS‘ta sunulmadı. Bugün ise Eric Barone ve programcı ekibi nihayet 1.5’i mobil platformlara taşıma şansı buldu ancak tam olarak iki yıl sonra.

Stardew Valley 1.5 Nihayet Mobile Geldi

Stardew Valley 1.5 Mobil Cihazlara Geldi

Tüm oyun endüstrisindeki en popüler bağımsız oyunlarından biri olan Stardew Valley, kaliteli şarap gibi yıllanmış oynaması rahat, cana yakın bir çiftçilik oyunu olarak kendisine bir isim yaptı. Mobil sürümü, PC’de çıktığı zamanki kadar beğeni topladı ancak mobil sürümün tek gerçek dezavantajı, ConcernedApe‘den Eric Barone’nin PC ve konsol yapılarının yanı sıra mobil sürümü sürekli güncelleme şansının olmamasıydı.

Mobil cihazlardaki 1.5 güncellemesiyle ilgili özellikle etkileyici olan şey ise oyunun neredeyse tamamen yeniden yazılması oldu. ConcernedApe’e göre bu, yaklaşmakta olan Stardew Valley güncellemesi 1.6‘nın Android ve iOS cihazlarına dağıtılmasının çok daha kolay hale getirecek. Başka bir deyişle, mobil oyuncuların tek başına büyük bir nimet olan Stardew’in en son sürümünün keyfini çıkarabilmesi için yıllarca beklemesi gerekmeyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.