Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars’un Yıldızı Marvel İddialarına Cevap Verdi

Star Wars yıldızı John Boyega, yakın bir zamanda Marvel ile ilgili iddialara yanıt verdi. Böyle bir planı olmadığını belirten oyuncu, orijinal fikirler aradığını belirtti.

Yakın tarihli bir röportajda Star Wars yıldızı John Boyega, MCU’ya katıldığına dair yayılan söylentileri yalanladı. Boyega, Men’s Health’e “Bu benim için şu an gündemde olan bir konu değil. İncelikli şeyler yapmak istiyorum. Yeteneklerimi, yeni ve taze fikirlerle gelen orijinal bağımsız filmlere adamak istiyorum. Çünkü bu evrende Iron Man’i yenmenin gerçekten zor olduğunu biliyorum.” dedi.

Aktör, Anthony Mackie’nin Disney+ filminde Kaptan Amerika olmasıyla ilgili çalışmalarını övdü. Boyega’nın 2021 yılında Fresh Air’de Terry Gross ile göründükten sonra MCU’ya katılma niyetinde olduğuna dair söylentiler dolaşmaya başladı. Geçen yıl Boyega, Gross’a: “Birçok insan dizide Falcon’un karakterinin yükselişi ile ilgili açıklamalar yaptı. Ve karakterin gelişimi konusunda ne kadar başarılı olunduğuna dair güzel dönütler geldi. Ben de aynı fikirdeyim.” dedi.

Star Wars Yıldızı, Irkçılığa Karşı Savaşmış

Star Wars

Man Health makalesinde Boyega, Star Wars evreninde canlandırdığı karakter Finn’in ırkçı muamalesi gördüğü konusunda açıklamalar yaptı. Boyega, hem konuya atıfta bulunarak hem de rolü nedeniyle ırkçı saldırılara maruz kaldığını belirterek, “Bu konudaki tutumları çılgınca ön plana çıkaran benim. En azından şimdi, bu konuda herhangi bir olumsuz durum yaşanmıyor.” dedi.

Boyega’nın önümüzdeki aylarda vizyona girecek üç büyük filmi var: Breaking, The Woman King ve They Cloned Tyrone. Ardından, Netflix ve ViacomCBS ile anlaşma imzalamış olan UpperRoom Productions ile birlikte çalışmalar yürüttüğünü de bildirdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.