Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars: The Old Republic’e Yeni Hikaye Görevleri Eklendi

Star Wars: The Old Republic, Legacy of the Sith'in bu yılın Şubat ayında yayınlanmasından bu yana ilk büyük içerik yamasını yayınladı.

Star Wars: The Old Republic 10 yılı aşkın bir süredir güçlü bir şekilde MMORPG aleminde yerini güçlendirdi ve içerik güncellemeleri yavaşlamış olsa da BioWare’in MMO’dan henüz vazgeçmeye hiç niyeti yok. The Old Republic, Legacy of the Sith genişlemesi için ilk büyük içerik yaması olan Güncelleme 7.1‘i piyasaya sürdü.

Digging Deeper adlı SWTOR yaması, oyuncuların Legacy of the Sith‘in sinematik fragmanında yer alan Darth Malgus ve Sa’har Kateen hakkında daha fazla bilgi edineceği hikayeye yeni bir bölüm ekledi. Oyuncular, ilkinin planları ve ikincisinin kaderi ve hikayelerinin nasıl iç içe geçeceği hakkında daha fazla bilgi edinecek.

Star Wars: The Old Republic 7.1 Yama Notları

Star Wars

Hikaye yaylarına ek olarak, The Old Republic oyuncuları ayrıca entrika ve gizemle dolu yeni bir Manaan günlük alanını keşfedebilecek. R-4 Anomali Operasyonu da nihayet The Old Republic’e hem Hikaye hem de Veteran olarak eklendi. Oyuncular hem yeni alanda hem de baskında yeni teçhizat, eşyalar ve kozmetikler kazanabilecek.

Star Wars: The Old Republic ayrıca, kullanıcı arayüzü özelleştirme ve erişilebilirlik seçeneklerinin yanı sıra savaşlar sırasında standartlaştırılmış görsel iletişim gibi oyuncu deneyimini başka şekillerde de geliştirecek. Geliştirici ekip, Digging Deeper’da oyunculara sunulan yeni seçenekleri ve özellikleri gösteren bir canlı yayın yayınladı.

Ne yazık ki, bu yeni Star Wars: The Old Republic güncellemesi, yaratıcı yönetmen Charles Boyd’un ayrılışına denk geldi. BioWare’in 16 yıllık emektarı olan Boyd, başından beri SWTOR’un bir parçasıydı. Digging Deeper, Boyd’un bir parçası olacağı son içeriklerden bazılarını sunacak. Şu andan itibaren Boyd bir geliştirici değil, sadece bir Old Republic oyuncusu olacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.