Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars: The Old Republic İçin 7.5 Güncellemesi Yayımlandı

Devasa çok oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Star Wars: The Old Republic için yepyeni bir güncelleme yayınlandı.

Electronic Arts tarafından biz oyun severlere sunulan devasa çok oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Star Wars: The Old Republic için yepyeni bir güncelleme yayınlandı. 7.5 yaması olarak karşımıza çıkan yeni paket Desperate Defiance olarak adlandırılıyor ve ana hikayeye ek olarak yepyeni bir içeriği bizlere sunmayı hedefliyor. Temel hikayenin bir sonraki bölümünü temsil eden yapımda yeni donanımlar, çiftlik sistemi, maceralar ve çok daha fazlası bulunuyor.

Yeni güncellemenin detaylarına bakacak olursak, Cartel Market kısmına yepyeni bir sekme ekleniyor. Bu sekme, “Inspired By” adıyla karşımıza çıkıyor ve burada oyuncular Dark Harbinger Armor setine ve Serpent’s Tongue Vibroblade’e ulaşabiliyor. Ayrıca diğer saç ve sakal özelleştirme setleri de aynı şekilde burada bulunabiliyor. Bu sayede diğer oyunculardan farklı olabilir ve karakterinizi en iyi şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

The Old Republic’in Yeni Sezonu Başladı

Star Wars: The Old Republic’in yeni güncellemesi diğer taraftan ana hikayeye ek görevler getiriyor. Oyuncular burada “Chains in the Dark” kısmındaki görevlerin ardından yepyeni bir maceraya atılıyor ve burada holokronu tekrar geri almak için oldukça tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya hazırlanıyor. Ek hikaye kısmının dışında oyuncular aksiyona bir ara verip yepyeni çiftlik deneyimine adım atabiliyor. Oyuncular öncelikle çiftliğin nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğreniyor ve daha sonra arazi parçasına sahip olabiliyor.

The Old Republic

Çiftlik ve festival boyunca kullanıcılar, tohumlar toplayabiliyor, danslar edebiliyor, hayvanların bakımını üstlenebiliyor, kekler pişirebiliyor ve çok daha fazlasını gerçekleştirebiliyor. Bunun dışında yeni ve zorlayıcı tek oyunculu maceraların da bizleri beklediğini aktarabiliyoruz.

Son olarak Star Wars: The Old Republic 7.5 güncellemesi yeni PVP sezonlarını beraberinde getiriyor ve artık her yeni güncelleme ile beraber sezonun başlangıcı bizlere sunuluyor. Şu anda ise 6. sezonda bulunuyoruz ve bu sezon “Great Pirate Hunt” olarak adlandırılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.