Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars: The Old Republic Haritasına Yeni Özellikler Geliyor

Oyunun galaksi haritasına gelecek özellikle, farklı bölgelerin yaşan kalitesi değerlerini görüntüleyebileceksiniz.

BioWare’den Eric Musco’nun yaptığı açıklamaya göre Star Wars: The Old Republic yakın zamanda bir güncelleme alacak ve bu oyundaki galaksi haritasına yeni özellikler eklenecek. Bunlardan en önemlisi ve oyuncular tarafından yoğunlukla talep edileni, yaşam kalitesi derecelendirmesiydi. Galaksideki yıldız kümelerinin ve gezegenlerin yaşam kalitesi seviyelerini harita üzerinden görüntüleyebileceksiniz. Bu da yolculuklarınızı daha iyi planlamanıza yardım edecek.

Kısacası galaksi haritanız baştan sona revize edilecek. Sadece görsel açıdan değil işlevsel açıdan da yeni bir galaksi haritasıyla karşılaşacaksınız. Oyuncuların galaksi boyunca gerçekleştirdikleri seyahatlerinin kalitesini yükseltmeyi amaçlayan geliştiriciler, haritayı işlevsel olarak da yenilemeye karar vermişler.

Eğer Hızlı Seyahat / Quick Travel seçeneğini kullanırsanız, galaksi haritasından doğruca kendi uzay geminize atlayarak seyahat edebilirsiniz. Eğer Priority Transport/Planetary, yani gezegeni hedef alan öncelikli taşıma özelliğini kullanırsanız da hiçbir seyahat masrafı ödemeden belirlediğiniz noktaya gidebileceksiniz. Öncelikli taşıma özelliği, eskisi ile aynı kalacak ama soğuma süresi olmayacak. Farklı noktalara hızlı şekilde seyahat etmenizi sağlayacak. Eğer geminin hangarlarından birindeyseniz de Hızlı Seyahat seçeneğiyle gitmek istediğiniz yere gidebileceksiniz. Anlaşılan önümüzdeki günlerde çok daha hızlı ve zamandan tasarruf eden yolculuklar oyuncuları bekliyor olacak.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.