Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars: Squadrons Mart Ayı İtibariyle EA Play ‘e Eklenecek

Mart, EA Play aboneleri için yeni içerik getirecek. Bu sefer EA Play kütüphanesi, Star Wars: Squadrons ile zenginleştirilecek.

Star Wars: Squadrons oynamak isteyen oyuncuların önünde harika bir fırsat var, oyuna artık tam fiyat ödemek zorunda değilsiniz. Önümüzdeki ay Star Wars dünyasının en son oyunu EA Play ‘de çıkış yapacak. Bu, 2020’nin en büyük olumlu sürprizlerinden biri olan yıldız savaşçılarının kontrollerinin arkasına oturup oyuna göz atmak için çok iyi bir fırsat olacak.

Star Wars Squadrons 2

Oyunu kurduğunuzda, EA oyunlarının tipik sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Star Wars: Squadrons, ücretsiz güncellemelerin bir parçası olarak oyunculara yeni içerik geldiği için ek paket ve mikro dönüşümler içermiyor. Oyunu EA Play ‘de oynamak, zaten ek içerik almış olan tam gelişmiş bir oyunu deneyimlememizi sağlayacak.

Mart ayındaki EA Play, popüler Amerikan futbolu simülatör serisinin en son oyunu olan Madden NFL 21‘i de içerecek. Oyun bizim ülkemizde popüler olmasa da dünya çapında oldukça sevilen serilerden bir tanesi durumunda. Daha önce hiç amerikan futbolu izlememiş veya oynamamışsanız denemek için yine oldukça güzel bir fırsat.

Star Wars Madden NFL 21

Star Wars Squadrons Hakkında: Star Wars: Squadrons, Star Wars lisansı altında bir uzay nişancı oyunu. Squadrons, Electronic Arts kataloğundan bu evrende geçen bir başka oyun. Oyunun sorumlusu EA’e ait olan Motive Montreal stüdyosu. Oyun Mart ayında EA Play ‘e eklenecek.

Madden NFL 21 Hakkında: Madden NFL 21, 1997’den beri geliştirilen popüler Amerikan futbolu simülatörleri serisinin en son üyesi. Her yıl olduğu gibi, oyunda lisanslı takımlar ve sonraki maçlarda zafere götürebileceğimiz gerçek, aslına sadık kalarak çoğaltılmış sporcular yer almakta. Spor oyunlarında uzmanlaşmış EA Sports, bu oyunun geliştirilmesinden sorumlu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.