Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Outlaws’ta Ek Bir Göreve Erişmek 110 Dolar!

Star Wars Outlaws üç farklı sürümle geliyor. Oyunun Gold ve Ultimate paketi oldukça pahalı olmasıyla dikkat çekiyor.

Ubisoft tarafından uzun süredir geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için yeni detaylar ortaya çıktı. Oyun içerisinde sezon bileti ile erişilebilen bir görev yer alacak. Ancak bu göreve erişmek için oyuncuların en az 110 dolarlık bir ödeme yapması gerekecek. Oyunun 3 farklı sürümü bulunacak. Standart sürümünün haricinde diğer iki sürüm içerisinde bu göreve erişim hakkı kazanabileceksiniz.

Daha önce açıklanan detaylara göre oyunun üç farklı sürümü farklı içerikleri barındırıyor. Bu sürümler arasında Standart, Gold ve Ultimate paketleri yer alıyor. Standart sürümünün haricinde diğer iki paket içerisinde sezon bileti bulunuyor. Bu bilet hem yukarıda bahsettiğimiz ek bir görev içeriğine hem de kozmetik öğelere sahip olacak. “Jabba’s Gambit” görevine erişmek için belli bir miktar ödeme yapmak durumunda kalacaksınız.

Star Wars Outlaws’ın Fiyatı Biraz Tuzlu

Star Wars Outlaws içerisinde yer alan sezon bileti oyunculara çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Oyunun Gold sürümü 109 dolarlık bir fiyatla, Ultimate paket ise 129 dolardan satışta bulunuyor. Oyunun standart sürümü ise 70 dolarlık fiyata sahip ve bu sürüm içerisinde herhangi bir içerik veya kozmetik bulunmuyor.

Star Wars Outlaws Kay 1024x576 1

Oyunda yer alacak “Jabba’s Gambit” adlı ek görev içerisinde şu ifadeler yer alıyor: “Kay, Canto Bight soygunu için bir ekip oluşturduğu esnada bizzat Jabba the Hutt’tan yeni bir iş alıyor. Daha sonra ND-5’in Jabba’ya yıllar öncesinden borcu olduğu ve tahsil etmeye geldiği ortaya çıkıyor.” Star Wars Outlaws 30 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.