Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Outlaws Hikaye Fragmanı Ne Zaman Geliyor?

Ubisoft tarafından geliştirilme aşamasında yer alan Star Wars Outlaws için hikaye fragmanı yakında geliyor.

Assassin’s Creed, Far Cry ve daha fazla oyun serisi ile ön plana çıkan Ubisoft ekibinin yeni oyunu Star Wars Outlaws’tan yeni haberler var. Ortaya çıkan detaylara göre ekip 9 Nisan Salı günü oyunun resmi hikaye fragmanını yayımlayacak ve böylece oyuncuların beklentisi ve heyecanı bir nevi karşılanmış olacak.

Açık dünya aksiyon macera deneyimini sunmayı hedefleyen Star Wars Outlaws oyunundan beklentiler bir hayli yüksek. Uzun süredir geliştirilme aşamasında bulunan bu yapımın hikaye fragmanı için şu anda YouTube platformu üzerinde bir planlama yapılmış durumda. Haberimizin en altında video içeriğine ulaşabilir ve fragmanın yayınlandığı tarihte bir bildirim almak için çan simgesine tıklayabilirsiniz.

Star Wars Outlaws Çok Beklenen Bir Yapım

Ubisoft, geldiğimiz noktada işleri sıkı tutmak istiyor ve Star Wars Outlaws ile beraber içerisinde bulunduğu düşüşten kurtulmayı planlıyor. Oyunun detaylarına bakacak olursak, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi olayları arasında geçtiğini söyleyebiliriz. Bu sayede hem ilgi çekici bir hikaye içeriğiyle hem de atmosferlerle beraber karşılaşmaya hazırlanıyoruz.

Star Wars Outlaws Kay

Diğer taraftan galaksi içerisinde hem ikonik hem de yeni ve farklı gezegenleri keşfetmek durumunda kalıyoruz. Aynı zamanda ana karakterimiz Kay Vess adıyla beraber karşımıza çıkıyor ve Nix adındaki yol arkadaşımız ile beraber büyük bir maceraya atılıyoruz. Hem özgürlük hem de yeni bir hayata başlamanın yollarını arayan bu ikili her şeyini riske atmak durumunda kalıyor.

Öte yandan galaksinin en çok arananlar listesine katılıyor ve suç örgütleri ile beraber savaşmak durumunda kalıyoruz. Hem gizlilik odaklı hem de savaş odaklı mekanikleriyle beraber oyunun 2025 mali yılı içerisinde çıkış yapmasını bekliyoruz. Ek olarak oyun PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 için piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.