Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Outlaws DLSS 3.5 Desteğine Sahip Olacak

Ubisoft tarafından biz oyun severlere sunulacak açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Ubisoft tarafından biz oyun severlere sunulacak olan Star Wars temalı açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise açığa çıkan detaylara göre oyun çıkışı ile beraber Nvidia tarafından kullanıcılara sunulan DLSS 3.5 desteğine sahip olacak.

Sadece bu destek değil aynı zamanda ışın izleme efektlerinin de bizlere sunulacağını belirtebiliyoruz. Bunun dışında Nvidia Reflex ile oyundaki gecikme en aza indiriliyor ve böylece hem klavye hem de fare ile beraber doğrudan oyuna dahil olabiliyorsunuz. Bunun dışında yapım DLSS 3.5 Ray Reconstruction desteğiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Star Wars Outlaws Beklenen Bir Yapım

Star Wars Outlaws bildiğiniz üzere The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi olayları arasındaki hikayeyi konu alıyor. DLSS 3.5 sayesinde oyuncular daha yüksek kare hızlarına ulaşabiliyor ve böylece ekran kartına da az bir yük bindiriliyor. Diğer taraftan herhangi bir görüntü kaybı yaşamadan oyunu daha akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

GPE TvmXkAAM8 Z

Star Wars Outlaws detaylarına biraz daha bakacak olursak yapım içerisinde Kay Vess adlı bir karakteri yönetiyoruz ve bu karakterle beraber türlü maceralara atılmaya hazırlanıyoruz. Beklenen yapımları arasında yer alan bu oyun 30 Ağustos tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor ve bunun yanı sıra 10 Haziran ayında UbiForward etkinliğinde yine detayların bizlere sunulacağını söyleyebiliyoruz.

Son olarak bu yapımda Ubisoft ekibinin önceki serilerinde yer alan oyun içi mekaniklerin bulunacağını aktarabiliyoruz. Ancak bunların elbette daha farklı bir tema ile karşımıza çıkacağını belirtebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.