Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Outlaws Çıkış Tarihi Açıklandı

Ubisoft tarafından geliştirilen Star Wars Outlaws için yeni hikaye fragmanı yayımlandı. Aynı zamanda çıkış tarihi ortaya çıktı.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği ve uzun süredir geliştirilme aşamasında bulunan için yeni detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere göre oyun 30 Ağustos tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülmeyi bekliyor. Oyunun PC sürümü Ubisoft Store üzerinden yayınlanacak ve oyuncular bu platform aracılığıyla oyunu deneyimleyebilecek.

Star Wars Outlaws bildiğiniz üzere açık dünya aksiyon macera deneyimini bizlere sunuyor ve farklı gezegenlerle beraber keşif unsurlarını ön plana çıkarıyor. Oyunun çıkış tarihini açıklanmasının yanı sıra aynı zamanda fiyatının 70 dolar olacağını doğrulayabiliyoruz. Yüksek fiyatlandırma ile beraber bizlere sunulması beklenen bu yapımın aynı zamanda 3 farklı sürümü bulunuyor. Standart, Gold ve Ultimate paketleri yer alıyor.

Star Wars Outlaws Çok Beklenen Yapımlardan Biri

Ön siparişleri açık olan bu yapımın Gold sürümü 109 dolarlık fiyatla beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu paket içerisinde sezon bileti ve 27 Ağustos’ta oyuna 3 günlük erken erişim bulunuyor. Diğer taraftan Ultimate Edition paketi ise 130 dolarlık bir fiyatlandırma ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda bu sürüm içerisinde Gold paket içeriğinin yanı sıra “Sabacc Shark Bundle”, “Rogue Infiltrator Bundle” ve bir dijital sanat kitabı bulunuyor.

Star Wars Outlaws 2024 04 09 24 002

Star Wars Outlaws’ın herhangi bir sürümünü ön sipariş veren kullanıcılar “Trailblazer” gemisine ve çeşitli kozmetiklerden oluşan Kessel Runner Bonus Paketi’ne sahip olabiliyor. The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi olayları arasında bu yapım ilk açık dünya Star Wars deneyimini bizlere sunacak. Dolayısıyla beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu aktaralım. Öte yandan oyunun hikaye fragmanı yayınlanmış durumda. Hikaye içeriğine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.