Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Knights of the Old Republic Remake’ten Üzen Haber

Uzun zamandır merakla beklenen Star Wars Knights of the Old Republic Remake'in gelişim aşaması durduruldu. Oyunun çıkış tarihi 2025 olabilir.

Başlangıçta 2021’de kısa bir fragmanla duyurulan Star Wars Knights of the Old Republic remake, geliştirme aşamasında kaldı. Bloomberg tarafından bugün erken saatlerde bildirildiği üzere, Star Wars Knights of the Old Republic remake süresiz olarak duraklatıldı. Haberin kaynağı ise geliştirme projesine yakın olan isimsiz biri olarak açıklandı.

Sorunların, geliştirici Aspyr Media‘daki çalışan eksikliğinden kaynaklandığı bildirildi. Hem sanat yönetmeni hem de tasarım yönetmeni beklenmedik bir şekilde şirketten ayrıldı. Oyunun yeni demosu, lisans sahipleri tarafından olumlu karşılandı. Daha sonra geliştirme ekibine gönderilen mesajlarda, projenin stüdyonun istediği gibi gitmediği belirtildi.

Star Wars Knights of the Old Republic 2025’te Çıkabilir

Star Wars Knights of the Old Republic

Aspyr’deki geliştiriciler bu haberden sonra projenin yayın tarihinin 2025 olabileceğini açıkladı. 2025 yılı için stüdyo: ”Projenin dilediğimiz gibi gerçekleşmesi için en gerçekçi zaman bu. Umarız, proje eksiklerini bu yıla kadar tamamlarız.” açıklamasında bulundu. Star Wars Knights of the Old Republic, video oyun tarihinde özel bir yere sahip.

Orijinal 2003 oyunu, Star Wars serisinde hikaye anlatımında önemli bir dönüm noktası olmuştu. Büyük başarılar yakalamayı başaran orijinal yapım, bir ana karakterin kimliğiyle ilgili unutulmaz olaylar içeriyordu. Oyun ayrıca Mass Effect gibi sonraki oyunlarda çok popüler hale gelen seçim odaklı ve karar verme mekanizmalı içerikler için öncü oldu.

Remake versiyon uzun zamandır hayranlar tarafından merakla bekleniyor ancak bir kesinlik belirtilmediği için, oyunun geleceği öngörülemiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.