Star Wars: The Old Republic

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.2

Kullanıcı

Star Wars Knight of the Old Republic PS5 Remake Geliyor

Klasik BioWare Star Wars RPG büyük bir şekilde geri geliyor.

Star Wars Knight of the Old Republic, 2004 yılında BioWare tarafından geliştirilen ve LucasArts tarafından yayınlanan Xbox’a özel olarak piyasaya sürüldü. Oyun Dungeons & Dragons masaüstü oyunlarından RPG mekaniklerini kullnarak uzak geçmişi hakkında hikayeler anlatarak Star Wars evrenine katıldı. O zaman oldukça sevilen harika bir oyundu ve bugün için halen geçerli. Oyunun PS5’te ne kadar iddialı bir şekilde geleceğini ve nasıl bir elden geçirilip tasarlandığını zaman gösterecek.

star wars knights of the old republic

Baş yapımcı Ryan Treadwell bugün Playstatin Blog’unda şuları yazdı.

“Orijinali tarafından oluşturulan çığır açan yenilik standardına uyması için en son teknolojiyle sıfırdan yeniden inşa ediyoruz, bu arada saygıdeğer hikayesine sadık kalıyor.”

Oyun lansmanında PS5 konsoluna özel olacak

Star Wars Knight of the Old Republic Yeni Çalışmalar ile Bağlantılı Olacak

Oyun düzinelerce başka oyunu toparlaması ile tanınan Aspyr Media, bu yılın başlarınad THQ Nordic, Gearbox ve bir dizi başka stüdyo ve yayıncılık şirketinin de sahibi olan Embracer Group tarafından satın alındı. KOTOR Remake, Aspyr’ın ilk yeni oyunu olacak

Aspyr’ın devam eden filmlerini ve hala BioWare tarafından sahip olunan ve işletilen bir MMO’yu yeniden canlandırma planları hakkında henüz herhangi bir bilgi yok. Projeyle ilgili haberler bu yılın başlarında sosyal medyada sızmaya başladı ve daha sonra eski Kotaku haber editörü Jason Schreier tarafından MinnMax podcast’inde doğrulandı.

Yeniden yapılanmanın aslında hem KOTOR 1 hem de 2’nin bölümlerini içereceği ve ayrıca resmi Star Wars kanonundaki bu oyunlardan bazı bilgileri oluşturacağına dair spekülasyonlar var. Disney’in Star Wars’u yeni kitaplara dönüştürürken hevesli göründüğü hayranları oldukça mutlu eden bir haber.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol