Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Jedi: Survivor İçin Yeni Güncelleme Yayımlandı

Star Wars Jedi: Survivor için yeni güncelleme yayınlandı. 8. güncelleme olarak karşımıza çıkan bu yama oyuna yüksek kontrast modunu ekliyor.

EA ve Respawn Ekipleri tarafından yayınlanan ve oyuncular tarafından oldukça beğenilen Star Wars Jedi: Survivor için yeni güncelleme yayınlandı. 8. güncelleme olarak karşımıza çıkan bu yama ile beraber çeşitli iyileştirmeler oyuna dahil ediliyor. Aynı zamanda oyunda yer alan birçok sorun ortadan kaldırılıyor ve böylece oyunculara daha stabil bir oyun deneyimi sunuluyor.

Yeni güncelleme ayrıca Star Wars Jedi: Survivor oyununa yüksek kontrast modu ekliyor. Geliştirici ekibin belirttiğine göre bu mod ile beraber ortamların doygunluğu azaltılabiliyor ve renkler daha fazla ön plana çıkabiliyor. Diğer taraftan bu güncelleme ile beraber ses sorunları da ortadan kaldırılıyor ve artık daha net bir şekilde seslerin nereden geldiğini biliyorsunuz. Bunun dışında seslerin gecikme problemleri de tamamen ortadan kaldırılıyor.

Survivor İçin Güncellemeler Geliyor

Yukarıda bahsettiğimiz güncellemeye detayların haricinde oyunda bildiğiniz üzere ışın izleme desteği yer alıyor. Bu yama ışın izleme desteğinin kalitesini arttırmıyor ve ayrıca oyunda yer alan takılma sorunlarını da ortadan kaldırmıyor. Dolayısıyla ışın izleme desteğinin içerisinde yer alan gölge efektlerinde ve oyunun genel anlamında çeşitli takılmalar yaşamaya devam edeceksiniz. Bu sorunların ileriki süreçte ortadan kaldırılması bekleniyor.

star wars jedi survivor patch 8

Oyunda yer alan takılma sorunlarını elbette geçici olarak veya kalıcı olarak çözmeniz mümkün. Oyunu 60 FPS’e kilitlerseniz daha akıcı ve sorunsuz bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Bunun dışında yine takılma yaşıyorsanız oyunu 30 FPSe kilitleyerek bir nebze olsun takılmaların önüne geçebilirsiniz. Yeni yayınlanan güncelleme hangi platformda olursanız olun oyuna başlattığınızda otomatik olarak indirilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.