Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Jedi: Survivor Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Star Wars Jedi: Survivor çıkış tarihi sızdırılmış olabilir. Oyunlar arasındaki zamanı kapatacak yeni roman duyurusu, Jedi: Survivor için çıkış tarihi tahminlerine sebep oldu.

Star Wars Jedi: Survivor, Star Wars Celebration 2022’de kısa ve gizemli bir fragmanla duyurulmuştu. Oyunun kendisinden görüntüler az olsa da, dün Fallen Order ve Survivor arasındaki beş yıllık boşluğu kapatacak bir bağlantı romanı açıklandı. Jedi: Battle Scars başlıklı duyuru, endüstride önemli bir konuma sahip olan Jeff Grubb‘un; Star Wars Jedi: Survivor’ın çıkış tarihiyle ilgili tahminlerini paylaşmasına yol açtı.

Grubb, Star Wars Jedi: Survivor‘ın Mart 2023‘te çıkacağını iddia ediyor. Bu tarih ise bağlantı romanıyla aynı aya denk geliyor. Bu tahmin, oyunun çıkış tarihinin mart ayında olduğunu açıklayan bir PlayStation mağazası sızıntısıyla eşleşiyor. Respawn Entertainment ve Electronic Arts’ın Jedi: Survivor’ın çıkışını erteleme olasılığı her zaman olsa da oyuncular, oyunun önümüzdeki yılın ilk yarısında çıkmasını bekleyebilir.

Star Wars Jedi: Survivor D23’te Duyurulabilir

Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor‘da genç Jedi, Cal Kestis ve Stinger Mantis’in mürettebatına katılacak. Cal’ın sızdırılan figürü gerçekse, Jedi: Survivor ayrıca seriye silah oyunu getiriyor olabilir. Menzilli ve yakın dövüş arasında geçiş yapmak, oyunun Soulslike dövüşünü daha da genişletme potansiyeline sahip.

Ayrıca bu mekanikler, tematik olarak devam oyununun Survivor başlığına mükemmel bir şekilde uyuyor. Jedi ve Cal, İmparatorluğun karanlık zamanlarında hayatta kalabilmek için alışılmışın dışında beceriler ve yabancı müttefikler edinecek.

Hayranlar büyük olasılıkla Eylül ayındaki büyük D23 Fuarı sırasında oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.