Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Jedi Survivor Çıkış Tarihi Açıklandı!

Star Wars Jedi Survivor'ın çıkış tarihi yanlışlıkla sızdırıldı. Oyunun sayfası, yanlışlıkla Steam'de açıldı.

Star Wars Jedi Survivor çıkış tarihi kazayla da olsa, resmi olarak açıklandı. Normalde The Game Awards 2022’de açıklanması planlanan oyun, yanlışlıkla Steam listesine eklendi. Steam’e yanlışlıkla eklenen Star Wars Jedi Survivor, 15 Mart 2023’te yayınlanacak şekilde listelendi. Bu haberin yayılmasıyla birlikte Steam oyun sayfasını sildi. Ancak ekran görüntüleri ve oyun detayları çoktan sızdırılmıştı.

Twitter’da Wario64 hesaplı kişi, aldığı ekran görüntülerini ve detayları tweetledi. Star Wars Jedi Survivor çıkış tarihi zaten daha önceden de sızdırılmıştı. Ancak artık bu tarih resmileşti. Resmi açıklamanın detaylarında, ışın kılıcı ve ek güç yetenekleriyle yeni dövüş stilleri de yer aldı. Bu güçleri, düşmanları alt etmek için yaratıcı bir şekilde kullanmanın yanı sıra, Cal’ın yolundaki gizemleri çözmek için de deneyeceğiz.

Star Wars Jedi Survivor Çıkış Tarihi

Star Wars Jedi Survivor Çıkış Tarihi

Yeni gezegenler ve tanıdık yerlerde de benzersiz biyomlar, düşmanlar ve farklı zorluklar yer alacak. Bunların yanı sıra oyunda daha geniş alanlar keşfederek alışılmadık yerler göreceğiz. Buralarda keşfedilecek gizli ödüller, ustalaşılacak yeni beceriler ve kilidi açılacak donanımlar bulunacak. Oyunun ön satın alma bonusları arasında ise Hermit Cosmetic, Hermit Lightsaber Set ve Combustion Blaster Set bulunacak.

Star Wars Jedi Survivor Deluxe Edition‘da ise; Scoundrel ve Rebel Hero Cosmetics, Rugged BD-1 ve BD-Astro BD-1 Cosmetics, Rebel Hero Lightsaber Set ve DL-44 Blaster Set bulunacak. Elbette oyun Steam sayfasına eklendiği için sistem gereksinimleri de sızdırıldı.

Minimum ve Maximumda en az 130 GB kurulum alanı gerekecek. Bu da oldukça büyük bir boyut. Sistem gereksinimlerinin detaylarına bakmak için bu haberimize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.