Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Jedi: Fallen Order Yeni Nesil Sürümü Bu Yaz Geliyor

Respawn Entertainment ve EA Games en son paylaştıkları blog gönderisinde, Star Wars Jedi: Fallen Order için yeni nesil yükseltmenin bu yaz piyasaya sürüleceğini belirtti.

Respawn Entertainment, bu yaz Star Wars Jedi: Fallen Order‘ın yeni nesil için bir sürümünü yayınlayacak ve PlayStation 5 ve Xbox Series X | S konsol sürümlerine bir dizi teknik iyileştirme getirecek. Star Wars Jedi: Fallen Order, özellikle PC’de çok iyi grafiklere sahip ve aynı zamanda oyuncuların sevdiği oyunlardan biri oldu.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order, 2019’da EA’nın en iyi oyunlarından biriydi ancak oyun, özellikle PS4 ve Xbox One baz konsollarında erken dönemde bazı ciddi performans sorunlarından muzdaripti. Respawn, yamalar ve güncellemelerle bazı sorunları çözmeyi başardı ve şimdi konsollar söz konusu olduğunda mümkün olan en iyi sürümü – yeni nesil bir sürüm – sunmak için çalışıyor.

Evet, geliştiriciler, bu yılın başlarında kare hızını ve çözünürlüğü önemli ölçüde artıran bir “yeni nesil yama” yayınlasa da, Xbox Series X | S ve PlayStation 5 için uygun bir bağlantı noktası üzerinde çalışıyorlar. Star Wars web sitesindeki en son duyuruda, bu PS5 ve Xbox Series X | S bağlantı noktasının bu yaz bir ara piyasaya sürülmesinin planlandığı ve bir dizi teknik iyileştirme içereceği belirtildi.

Paylaşılan blog gönderisinde “Bu yaz, oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X | S konsol sürümlerine bir dizi teknik iyileştirme getiren Star Wars Jedi: Fallen Order’ın yeni nesil sürümünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz.” denildi.

Ek olarak, bu, oyunun sahibi olan tüm oyuncular için ücretsiz bir çapraz nesil yükseltmesi olacak. Güncellemeyle ilgili ayrıntılar şu anda oldukça az, ancak EA ve Respawn çok yakında, belki de yaklaşan E3 şovunda daha fazla ayrıntıyı açığa çıkaracaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.