Star Wars Jedi: Fallen Order Ön Sipariş Bonusları Herkes İçin Açıldı

Star Wars Jedi: Fallen Order için yeni bir güncelleme geldi, bu güncelleme kozmetikleri ve bir takım hataları gidermeyi içeriyor.

Star Wars evrenine her zaman o kadar çok ilgi duyuldu ki bu evrenin baş karakteriyle alakalı tonla PR çalışması yapıldı. Oyuncular içinse bir sürü Star Wars oyunu yapıldı ve hala eski bile olsa oynayanlar mevcut. Fakat  Star Wars Jedi: Fallen Order gerek grafik kalitesiyle gerek oynanış ve hikayesiyle bizlere farklı bir boyutu gösterdi.

Star Wars Jedi: Fallen Order, EA’in açıklamasına göre şimdiye kadar çıkmış Star Wars oyunları arasında en çok satış yapan oyun ünvanını elinde bulunduruyor.

Bugün EA tarafından yeni bir güncelleme geldi. Oyunu ön sipariş ile satın almış kişiler kapalı olan kozmetik ürünlere sahip olmuştu. Bu yeni gelen güncelleme ile artık ön sipariş vermemiş oyunculara’da bu kozmetikleri açma şansı verildi. Güncelleme, Light Saber yani ışın kılıcı renklerini kapsıyor.

Oyuncular için Star Wars Evreninde ki en önemli şey karakterin gelişiminden ziyade ışın kılıçları’nın görünümü ve gelişmesidir.

Star Wars Jedi: Fallen Order bir kaç aydır piyasada, o yüzden onu önceden sipariş eden herkesin özel kozmetiklerden yararlanmak için oldukça fazla zamanı oldu. Ön sipariş vermediyseniz ve oyunu zaten bitirdiyseniz, bu bonusların pek bir etkisi olmayacaktır. Ancak kaçırdığınız bazı sırları çözmeye çalışırken elinizde turuncu bir ışın kılıcı olması gayet güzel olabilir.

Reddit üzerinde paylaşılan yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğer İzlemediyseniz trailer’ı izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol