Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars Jedi Fallen Order ABD’de Son 12 Aydır En Çok Satan İkinci Oyun

Call of Duty: Modern Warfare ve Star Wars Jedi Fallen Order oyunları son 12 ayda en çok satan oyunlar oldu.

Star Wars Jedi Fallen Order, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça başarılı bir dönem geçirdi ve son 12 ayda ABD’nin en başarılı oyunlarından biri oldu. The NPD Group analisti Mat Piscatella’ya göre, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu, son 12 ayda ABD’de en çok satan ikinci video oyunudur. Oyunun hemen önünde, birinci sırada Call of Duty: Modern Warfare yer alıyor.

Star Wars Jedi Fallen Order ABDde Son 12 Aydir En Cok Satan Ikinci Oyun

Star Wars adı kesinlikle yardımcı olsa da, tek oyunculu bir oyunun bu gün ve çağda bu kadar çok sattığını görmek ferahlatıcı. EA da dahil olmak üzere bazı yayıncılar bir süredir tek oyunculu oyunların ölümünden bahsediyorlar, ancak bu gerçeklerden çok uzak görünüyor, çünkü iyi hazırlanmış deneyimler neredeyse en popüler oyunlardan biri kadar satışta zorluk çekmiyor. şimdiye kadar yapılmış çok oyunculu franchise.

Star Wars Jedi Fallen Order geçen yıl PC ve konsollarda piyasaya sürüldü. Respawn tarafından geliştirilen oyun, tüm Star Wars hayranlarının keyif alacağı keyifli ancak çokta özgün olmayan bir aksiyon-macera oyunudur.

Star Wars Jedi Fallen Order, PC, PlayStation 4 ve Xbox One‘da mevcut. Oyun ayrıca PlayStation 5 ve Xbox Series X ve Xbox Series S‘de geliştirilmiş performansla oynanabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.