Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Star Wars: Force Arena’ya Yeni Karakterler Ve Tekrar Oynatma Özelliği Geliyor

Star Wars: Force Arena dört yeni karakter kartı ve tekrr oynatma modu ile eğlenceyi katlayacak.

Netmarble’ın  kısa süre önce gerçekleştirdiği duyuruya bakılırsa, gelecek yeni güncelleme ile 4 yeni karakter kartı ve tekrar oynatma özelliği oyuna eklenecek. Ayrıca 2’ye 2 mücadelelerin denge ayarlarında da önemli değişiklikler olacak. Dört karakterde ikisi Galaktik İmparatorluk tarafında yer alacakken öteki iki kart da Asiler cephesinde bulunacak.

star wars force arena

Ölüm Trooperları ve TX-225 Hücum Tankı Galaktik İmparatorluk saflarına güç katacak. Asi İttifakı da Keredyalı Gerillalar ve Asi Patlayıcı Uzmanları ile gücüne güç katacak. Tanıtılan karakterlerin tümü, Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filminde yer alan karakterlerden esinlenilerek yaratıldı.

Oyunun sosyal yanını güçlendirmek amacıyla da İttifak Sistemine de yeni bir özellik ekleniyor. Herkes çok iyi bilir ki oyunlar arkadaşlarla daha eğlencelidir. Kendi ittifakınızda yer alan oyunculardan dilediğiniz kartı istemek serbest olacak. İttifaktaki arkadaşlarınıza dilediğiniz kartı hediye edebileceksiniz. Ayrıca birlikte katılacağınız görevlerden elde ettiğiniz başarıya göre özel kart desteleri de kazanacaksınız.

Güncellemenin ardından 2’ye 2 karşılaşmalar sıralamasız olacak. 1’e 1 karşılaşmalarda, daha yüksek seviye ve kategori için ya da daha yeni kartlar için mücadele etmeye, eskiden olduğu şekilde devam edebileceksiniz. 2’ye 2 karşılaşmalarda ise sıranız ve kategoriniz etkilenmeden kart paketi kazanmaya devam edeceksiniz. Böylece aynı seviyede desteler karşı karşıya gelecek ve daha dengeli bir oynanış olacak.

Star Wars: Force Arena’yı ücretsiz olarak indirip oynamak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Google Play Store

App Store

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.